Vodafone'den data kullanım bildirisi başlamıştır.

Konu, 'Vodafone Genel Bilgiler / Haberler' kısmında lgkg300 tarafından paylaşıldı. Okunma: 12310 | Cevaplanma: 12

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Vodafone'den data kullanım bildirisi başlamıştır.

01.07.2010 tarihinden itibaren kullandığınız data (gprs-wap) bilgisi ve sesli görüşmeleriniz artık anında bildirim ile alabileceksiniz...

Yazan: lgkg300
    Freestyle.Cod bunu beğendi.
  2. teşekkürler bu iyi bir haber:)

3. farkettim. Sabah sabah bu ne lan dedim. :) güzel bi uygulama. Vodafone teşekkürü hakediyor.

4. vodafone iyi işler yapıyor :oke:

5. Ben hiç beğenmedim bu ne böyle ya. Bence bunlar için bi kayıt tutulsun ama kullanıcı istediğinde girip baksın. Zaten bedava smsim var bi ton, cepnet sınırsıza da aboneyim hesap kitap yapmaya ihtiyacım yok gözüme sokar gibi bildirim geliyor ekrana cart curt uyuz oldum

6. Kapatma yöntemi vardır elbet turkceldeki gibi

7. birde şu avea başlasa..

8. BAKIYE KAPAT yazıp 7048 e mesaj gönderdinmi kapanır..

9. Ek bilgi için Teşekkürler...

10. bu çok iyi oldu gerekli birşeydi..!

11. bencede guzel uygulama ama arkadasinda dedigi gibi zirt pirt ekrana gelio hatta ikidebir internet kopmaya basladi artik...

12. Bazı g....zekalar bunu kötü bir şey olarak görüyor, yahu adamlar iyilik yapmaya çalışıyo, vodafonsuz kalda gör gününü (internet konusunda)

bu sistem biraz gelişti internet kesilmiyor yukarıdaki laflarım onun içindir.

Vodafone'den data kullanım bildirisi başlamıştır. konusuna benzer içerikler

1. My vodafone çalışmaya başlamış

My vodafone yani Vodafone nun internet sayfası tekrar kullanıma açılmış yapmanız gereken işlemleri oradan kolayca gerçekleştirebilirsiniz. GEÇMİŞ OLSUN VODAFONE
  2. Vodafone Telsiz Kullanım Ücreti

Vodafoneden 27.07.2011 16:12 tarihli gelen sms 1 AĞUSTOS ITIBARIYLA ADINIZA DEVLETİMİZE ÖDENECEK TELSİZ KULLANIM ÜCRETİ AYLIK 1.1TL OLARAK BAKIYENİZDEN DÜSÜLECEK. Bu nedir arkadaş yaaa ? Ben telsiz kullanmıyorum, hattı bi tarafıma takıp...
  3. Kışın da kullanın yaşlanmayın

Mersin Üniversitesi (MEÜ) Tıp Fakültesi Dermatoloji Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ayşın Köktürk, özellikle yaz aylarında kullanımı artan güneşten koruyucu kremlerin kışın da tercih edilmesinin faydalı olacağını bildirildi.
  4. Vodafone Telsiz Kullanım Ücreti...

Dostlar merhaba.ben 2 gün önce hattımı vodafone'nun yeni çıkan 19 tl'lik pakete taşıdım.Daha açılmadı ancak açılırsa ilk defa TL yükleyeceğim doğal olarak.acaba ilk ay telsiz ücreti kesilir mi yani yeni abonelere özel felan diye.ona göre TL...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
02 Temmuz 2015 Perşembe - 21:18:42