Faturasız / Faturalı Vodafone'dan Arkadaşını Getir Kampanyası

Sponsorlu Bağlantılar

yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Vodafone'dan Arkadaşını Getir Kampanyası
Vodafone’lu bir abone, arkadaşına Vodafone’u tavsiye eder.
2) Arkadaşı, Vodafone Cep Merkezi’ne giderek numarasını Vodafone’a taşır.
3) Ardından istedigi hediyeyi (DK veya GB) ve ona Vodafone’u tavsiye eden arkadaşının numarasını yazıp 1005'e SMS ile gönderir.
DK 542XXXXXXX => 1005
GB 542XXXXXXX => 1005
4) Vodafone’lu abone, arkadasının mesajını onaylar ve istedigi hediyeyi (DK veya GB) yazarak 1005’e SMS ile gönderir.
EVET GB = 1005
EVET DK = 1005
5) Iki arkadaş tarifelerine ek Vodafone’lularla 3000 dakika veya 3 GB internet hediyesi kazanır! 1 Nisan 2015 - 30 Haziran 2015 tarihleri arasında numara taşıma yoluyla Vodafone bireysel tarifelerine gelip 30 gün içerisinde Vodafone’lu bireysel bir aboneyi referans gösteren aboneler ve yeni gelen abone tarafından referans gösterilen bireysel Vodafone aboneleri kampanyadan faydalanabilir. Kampanya kapsamında yurt içi Vodafone’lularla 3000 dakika veya yurt içinde geçerli 3GB internet hediyesi kazanılacaktır.Vodafone abonelerinin hatlarına, referans oldukları her abone için tek seferde 60 gün boyunca yurt içi Vodafonelularla geçerli hediye 3000 dakika veya tek seferde yine 60 gün geçerli hediye 3 GB yurt içi internet hakkı yüklenecektir. Vodafone’a numara taşıma yolu ile gelip, Bireysel Faturalı veya Faturasız bir aboneyi referans gösteren abonelere ise; eğer 18 Mart 2015 tarihine kadar GSM numaraları Vodafone’a numara taşıma yolu ile taşınmamış ise veya herhangi bir şekilde Vodafone’da bulunmamis ise, tek seferde 180 gün boyunca yurt içi Vodafonelularla geçerli hediye 3000 dakika veya tek seferde 180 gün geçerli hediye 3 GB yurt içi internet hakkı yüklenecektir. Eğer 18 Mart 2015 tarihine kadar GSM numaraları Vodafone’a numara taşıma yolu ile taşınmış ise veya herhangi bir şekilde Vodafone’da bulunmuş ise, tek seferde 60 gün boyunca yurt içi Vodafonelularla geçerli hediye 3000 dakika veya tekseferde yine 60 gün geçerli hediye 3 GB yurt içi internet hakkı yüklenecektir. Aboneler, referans gösterme veya referans olmayı onaylama anlarında, 3000 Vodafone içi dakika veya 3 GB internet tercihlerini belirteceklerdir

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: ÇaRşI 2387 ve Esendağlı

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
Sağol bilgi için
Keşke biri çıksada bizim numarayı yazsa :)

ilo53

ilo53

Üye
Iki numarayada 3gb geliyor mu

ilo53

ilo53

Üye
Ben başvurdum açılınca hattım yapacağim

hakanxxx

Üye
15tl.yukleyin diyor 3gb.icin vodafone gectim hani hicbir sart yoktu

ilo53

ilo53

Üye
Aynen bende yükledim geldi

ilo53

ilo53

Üye
Hediyelerim geldi fakat paket 2 aylık hediye olduğu için aylık paketimden değilde 2aylık paketimden Düşüyor. Yani 1ay kullanabiliyorsunuz eğer hattınızda bir kaç paket varsa hepsini kullanmak istiyorsanız

yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
aynen kullanım önceligi hediye oldugu icin 3 gb internetten gidiyor dolayısıyla tarife hakkınızdaki interneti kullanmak icin 1 ay icinde bitirmeniz gerekiyor

Üst Alt