Faturasız / Faturalı Vodafone'dan, 2016 Ramazan'ına özel bedava internet

Sponsorlu Bağlantılar

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
Vodafone'dan, 2016 Ramazan'ına özel bedava internet
Ülkemizin en önemli GSM operatörlerinden birisi olan Vodafone, 2016'nın Ramazan ayı için ücretsiz Sahur internet paketi ile karşımıza çıktı. Vodafone'un 2016 yılına özel olarak hazırladığı özel bedava internet paketi ile karşımıza çıktı.

INTERNET Vodafone tıpkı her sene olduğu gibi bu senede karşımıza bedava internet kampanyasıyla birlikte çıkacak. Bu hediye internet kampanyasından yararlanmak için INTERNET yazıp 4455'e göndermeniz ile birlikte size 22:00 ile 06:00 arasında kullanabileceğiniz 1 GB kapasiteli internet paketi hediye edilecek.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Az Veriyormuş

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Az Ama Yaa

Gofrettin115

Gofrettin115

Üye
Her akşam sa iyi

• Beğen
Tepkiler: ÇaRşI 2387

ecram

Üye
Bencede az

BozKurt0102

BozKurt0102

Üye
Ben yazdım.
Degerli abonemiz, mevcut aboneliginiz vodafone kampanyalarindan yararlanmak icin gerekli kosullari saglamamaktadir.
Diye mesaj geldi

• Beğen
Tepkiler: baslarkadi ve VIP_TECH
blastx

blastx

Üye
Ramazan gelmedi daha ;)

• Beğen
Tepkiler: ÇaRşI 2387
biltek

biltek

Üye
günlük mü toksa hergün mü

babafre23

Üye
hatalı mesaj gönderdiniz diyor.

• Beğen
Tepkiler: navigo
BomberMAn TR01

BomberMAn TR01

Üye
4455 numarası bir Vodafone servisidir ve bu servis sizin Konum ve Kullanım Bilgilerinizi takip eder. Fakat yasal düzenlemeler gereği sizin buna izin vermeniz gerekir. Aksi takdirde dava yolu açık olup cezası yüksektir. Bu numaraya göndereceğiniz herhangi bir mesaj sizin Onay verdiğiniz anlamına gelir. Bu tür kampanyalar yardımı ile kullanıcıların özel bilgilerine ulaşıyorlar.
BU OYUNA GELMEYİN!!!

• Beğen
Tepkiler: umuti1975 ve rewaz
Davut420042

Davut420042

Üye
Olmuyor. Mevcut aboneliğiniz ile bu kampanyadan faydalanamazsınız. Bu şekilde bir mesaj alıyorum. Şimdi bu ne alaka? kampanya ile ilgili bir web sayfası yok. Müşteri hizmetlerinin kampanyadan haberi yok! Bu nasıl bir operatör?

blastx

blastx

Üye
Olmuyor. Mevcut aboneliğiniz ile bu kampanyadan faydalanamazsınız. Bu şekilde bir mesaj alıyorum. Şimdi bu ne alaka? kampanya ile ilgili bir web sayfası yok. Müşteri hizmetlerinin kampanyadan haberi yok! Bu nasıl bir operatör?
Bu gece yarısını beklemekte fayda var

hikmet366

hikmet366

Üye
Olmuyor:)

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
Aynen olmuyor

SM-J500F ile uygulamasından gönderildi.

baslarkadi

baslarkadi

Üye
Yanilmiyorsam bu mesaj icerigi frezoneli aboneler icin internet yazip 4455 gonderip 18:00-06:00 saatleri arasi 1gb gunluk internet icin gecerli

Freezonlu olanlar denesin 1tl ucretli

Silinen Üye 325954

Silinen Üye 325954

Kapalı Hesap
ben şu anda saat 09:10 gönderdim oldu freezonlu değilim ama 1 tl yi aldı bedava değil paralı

yakup6203

yakup6203

Üye
1 tl nin HEDİYESİ:alkis
1tl yi aldı ama hediye degil gecirme dir :megafon:Tebrikler! 1 gunluk 22.00-06.00 arasi gecerli 1GB hattiniza tanimlanmistir. Tekrar almak icin INTERNET yazip 4455'e gonderebilirsiniz. Son gun 7 Temmuz!

• Beğen
Tepkiler: ahmetkaya1991