Vodafone'da Faturasız Hattınızdan Aylık Ne Kadar Harcama Yapıyorsunuz (konuşma,internet,sms)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ibrahimdevrim

ibrahimdevrim

Üye
    Konu Sahibi
Vodafone'da Faturasız Hattınızdan Aylık Ne Kadar Harcama Yapıyorsunuz (konuşma,internet,sms)

Hangi tarifede olduğunuzu ve aylık sms, internet ve konuşmaya kaç lira harcadığınızı belirtir misiniz arkadaşlar?

Internet,sms ve konuşmaları kampanyalarıyla birlikte yazarsanız gözümüzden kaçan ekonomik kampanyaları görme şansımız olur arkadaşlar.

hasan_012

Üye
haftalık cepnet halen devam ediyormuu

tempestshine

tempestshine

Üye
faturalıyım :pro2:

ahmetyilmazas4

ahmetyilmazas4

Üye
özgür genc freezone aylık cepnet 7.90 tl 12000 her yöne mesaj 9.00 tl

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
Sana tavsiyem Özgür Genç Tarifesi
> Vodafone içi 10.000 + Her yöne 2.000 (12.000)SMS 9.90TL 'ye aldığında Hafta sonları Vodafone içi 2.000 DK konuşma ücretsiz gelecek.
> 500MB Data paketi 9.50TL 'ye aldığında akşam 9dan sabah 9a Vodafone içi 2.000 DK konuşma ücretsiz gelecek.
> Kız arkadaşın varsa ayrıca 9.90TL ye Aylık Senle Ben paketi alabilirsin 1800 DK.

Yani toplamda 29.30TL ye 12.000 SMS + 500MB internet + Vodafone içi 5.800 DK oldu. Tek eksik her yöne konuşma olmaması :)

gölgee_65

gölgee_65

Üye
Sana tavsiyem Özgür Genç Tarifesi
> Vodafone içi 10.000 + Her yöne 2.000 (12.000)SMS 9.90TL 'ye aldığında Hafta sonları Vodafone içi 2.000 DK konuşma ücretsiz gelecek.
> 500MB Data paketi 9.50TL 'ye aldığında akşam 9dan sabah 9a Vodafone içi 2.000 DK konuşma ücretsiz gelecek.
> Kız arkadaşın varsa ayrıca 9.90TL ye Aylık Senle Ben paketi alabilirsin 1800 DK.

Yani toplamda 29.30TL ye 12.000 SMS + 500MB internet + Vodafone içi 5.800 DK oldu. Tek eksik her yöne konuşma olmaması :)

Vodafone'nun tek eksiği şu an: Avea ve Turkcell gibi 19luk paketinin olmaması. onu da yaparsa artık tadından yenmez :D

ibrahimdevrim

ibrahimdevrim

Üye
    Konu Sahibi

Vodafone'nun tek eksiği şu an: Avea ve Turkcell gibi 19luk paketinin olmaması. onu da yaparsa artık tadından yenmez :D

Katılıyorum. 20 tl 100tl oluyordu katlakazan kampanyasıyla sanırım. Her yöne konuşmak için güzel bir yöntem. Zaten 10dakikası 50kuruş olduğu için baya konuşturur.

TheCower

TheCower

Üye
Evet o olursa süper olur :) ben nerden baksan ayda bi on gb kullanıyorum internet. Konuşma ve mesaj yok. Keşke olsa da olmuyo işte :) para vermek istemiyorum yani boşa masraf

gölgee_65

gölgee_65

Üye
Katılıyorum. 20 tl 100tl oluyordu katlakazan kampanyasıyla sanırım. Her yöne konuşmak için güzel bir yöntem. Zaten 10dakikası 50kuruş olduğu için baya konuşturur.

Katla kazan gerçekten konuşma adına çok güzeldi ama işin içine internet ve sms'i de katınca bu bize yaklaşık 40 Tl'ye patlıyordu. ögrenci için de az birşey değil yani. yani bu yüzden burdan sesleniyorum Vodafone duy bizi:
gençler için herşey içinde 19'luk paket istiyoruz :oke:

ibrahimdevrim

ibrahimdevrim

Üye
    Konu Sahibi
Konu güncel

joker.lg

joker.lg

Üye
8 - 18 arası internet aylık cepnet 8 tl (telefon bedavayi ret ediyor :))bazen mesaj yapıyorum bu birde aran kazan var biri seni aradıkca kazanıyorsun konuşma olarak ama nasıl yapıldığını unuttum

m542tf

m542tf

Üye
Vodafone red (faturalı)
Vodafone = sınırsız
Sabit hatlar = sınırsız
Avea/Turkcell = 3000 dk
Heryöne =3000 sms
İnternet = 3gb
99 tl ayrıca aşagıda açıklaması var

Red Mini, Red ve Red+ tarifesinde
Vodafone'lular ve sabit hatlarla sınırsız, diğer
yönlere binlerce dakika konuşabilir ve her yöne
binlerce SMS atabilirsiniz. Üstelik; Türkiye'de bireysel faturalı tarifelerde
ilk ve tek olan yurt dışı avantajı sayesinde; Cep
Avantaj ve Red Tarifelerindeki her yöne
dakikalarınızı yurtdışında belirtilen ülkelerdeki
Vodafone'lu sevdikleriniz ve sabit hat
numaralarını *ararken de kullanabilirsiniz! Red ve Red+ tarifelerindeki tüm abonelerimiz, Red
Mini tarifesindeki kontratlı abonelerimiz Vodafone
Red Ayrıcalıklar Dünyasına katılarak, özel müşteri
hizmetleri, mobil hizmet ekibi Red Team , Back-
up Kişisel Asistanlık Hizmetleri indirimlerden
yararlanabilecekler. Vodafone Red Ayrıcalıklar Dünyası hakkında detaylı bilgi almak için hemen
tıklayın: Red tarifeleri yurtdışında Kırmızı Pasaport’la
çok avantajlı: Red tarifesi aboneleri ayda sadece 3,99 TL'ye
tarifelerindeki her yöne dakikaların yarısını
yurtdışındayken Türkiye'yi aramak ve gelen
aramaları yanıtlamak için kullanabilirler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...