Faturasız / Faturalı Vodafone Yanımda uygulaması ile 2GB hediye kazanın!

Sponsorlu Bağlantılar

yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Vodafone Yanımda uygulaması ile 2GB hediye kazanın!
Önce haftalık 1 gb veriyordu şimdi 2 gb veriyor 31 Mart 2016 tarihine kadar Vodafone Yanımda (Vodafone Self Servis Mobil) uygulamasına giriş yapan ve kampanyaya katılan bütün bireysel müşterilerimize 1 hafta geçerli 1GB cepten internet hediye ediyoruz! Üstelik daha önce Vodafone Yanımda uygulamasından 1GB kampanyasına katılmadıysanız 1GB yerine 2GB haftalık internet Vodafone’dan hediye!

Vodafone Self Servis Mobil Kampanyaya katılmak için Vodafone Yanımda uygulamasında internet paketleri bölümüne girip “Hediye Haftalık İnternet” paketini al diyerek kampanyaya katılabilirsiniz. Hediye internet kullanım hakkı 7 gün boyunca geçerlidir. 7 gün sonunda kullanılmayan haklar devretmez ve de otomatik olarak yenilenmez.
Kampanyadan 1 ay boyunca yalnızca 1 kez faydalanılanbilinir.

• Beğen
Tepkiler: FatihEnvar ve ÇaRşI 2387

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
İyiymiş

ilo53

ilo53

Üye
Benim 1aylık sürem dolmadi 10 unda dolacak bekliyorum

reis_istt

reis_istt

Üye
Uygulamada haftalık ücretsiz 1gb satın al dedikten sonra henüz aktif lesmemiş ek paketinin bulunmaktadır diyo herhangi bi paket satin almadim 1 ,2 aydır boyle

blastx

blastx

Üye
Uygulamada haftalık ücretsiz 1gb satın al dedikten sonra henüz aktif lesmemiş ek paketinin bulunmaktadır diyo herhangi bi paket satin almadim 1 ,2 aydır boyle
*7000# menüsünden tarife ve paketler sekenesinden internet - sahip olduğum paketler başlığı altında paketlrriniz görebilirsiniz (paketi iptal için müşteri hizmetlerini arayın)

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Keşke Ayda 1 Değilde Hiç Yoktan 2 Haftada 1 Verse İyi Olurdu :(

• Beğen
Tepkiler: ÇaRşI 2387
bilal72

bilal72

Üye
Bana hep 1gb veriyor 2gb vermedi şimdiye kadar

bulut6842

bulut6842

Üye
Bu ucretsiz haftalik 1 gb yi her ay veriyorlarmi yoksa sadece 1 seferlikmi arkadaslar?

yakup6203

yakup6203

Üye
Her ay veriyor ama 1 hafta kulanabilirsin

• Beğen
Tepkiler: bulut6842
Onur K.

Onur K.

Üye
Bana 3 aydır 2gb veriyor. Tarifem esnek m. Toplam 7gb internet oluyor 30 ₺ ye.

baslarkadi

baslarkadi

Üye
7 gun kullanim suresini 3 gune düşürmüş vodafone 30 nisanda son

sinantkr

sinantkr

Üye
1 saatlik yapmadigina dua edin sonun hatti bana degistirtirecekler

bulut6842

bulut6842

Üye
Turksele donecez galiba geri :(