vodafone sms paketi için yardım lütfen

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

frings23

Üye
    Konu Sahibi
vodafone sms paketi için yardım lütfen
arkadaşlar vodafone 12bin sms paketimi yenileyeceğim ,bakiyem - 5 tl, ben birazdan 10 tl parça kontr yükleyeceğim, bu durumda bakiyem 5 tl olacak, 9.9 tl olan 12 bin sms paketim yenilenir mi ? yani bakiyemi - 5 tl yaparmı yoksa bakiyeniz yoktur diye yenilemez mi bir yardım lütfen

phasan

phasan

Üye
arkadaşlar vodafone 12bin sms paketimi yenileyeceğim ,bakiyem - 5 tl, ben birazdan 10 tl parça kontr yükleyeceğim, bu durumda bakiyem 5 tl olacak, 9.9 tl olan 12 bin sms paketim yenilenir mi ? yani bakiyemi - 5 tl yaparmı yoksa bakiyeniz yoktur diye yenilemez mi bir yardım lütfen

Bakiyende 9.9 tl olmali 9.8 bile olsa yapamassin yada yenilenmez

eda caney

Üye
ya benim.hattimda kntr hic yok ve ben tarifemi oqrenmek istiyorum msj yoluyla tarifemi oqrenemezmiyim

_OgUz

Üye
bi ara bnde yenileniyodu ama hala oluyomu bilmiyorm

phasan

phasan

Üye

burakc1907

Üye
olmaz en az 17 Tl atman lazım

sonbela

sonbela

Üye
işte bi vodafone sacmalıgı daha sanki babasının hayrına eksiye dusuruyorda paket alamıyorsun rezillik vodafone forumun kral puan kampanyası nasıl 3 kişiye verdiği hediye 2bin tl etmez rezalet bitr şirket

phasan

phasan

Üye
işte bi vodafone sacmalıgı daha sanki babasının hayrına eksiye dusuruyorda paket alamıyorsun rezillik vodafone forumun kral puan kampanyası nasıl 3 kişiye verdiği hediye 2bin tl etmez rezalet bitr şirket

sunu diyim adamlar eksi bakiyeyi acmiyor siz aciyorsunuz sonra vodafonu suclamayi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt