vodafone smart sarj sorunu

Konu, 'Cep Telefonları Genel' kısmında karayıls tarafından paylaşıldı. Okunma: 2881 | Cevaplanma: 3

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. vodafone smart sarj sorunu

....

Yazan: karayıls
  2. bende bu telefondan alıcamda korktum şimdi herkes şarjı az gidiyo demiş,kaç saat gidiyo mesala? ilk şarj etme önemli 12 saat kapalı olarak şarj edilmediği içinmi şarjı bu kadar az gidiyo acaba?

3. Kardeş artık yeni çıkan telefonların hepsinin şarji az gidiyor oda internet vs. Olduğu için bak ben hergün şarj ediyorum makinayı mesela benim teli. Babam kullansa eminim haftada bir şarj ederdi yani uzun ve kısa gitmesi tamamıyla bizle alakalı tabi.

4. bizler telefaonu sadece karşıdakiyle konuşma amaçlı kullanmadığımız için şarjının az gitmesi bencede normal hele hele telefonun android ise artık o bir telefon değil küçük bir bilgisayar bence

vodafone smart sarj sorunu konusuna benzer içerikler

1. vodafone 64kb simkart sarj süresi sorunu ( 23 Ekim 2011 | Vodafone Destek / Sorun / Şikayet )

slm arkadaslar vodafone 64 kb simkart kullanıyorum samsung s5620 telefonumda daha önce 32 kb kart vardı sarj 3g acık olarak 3 gün gidiyordu 32 kb bozulunca vodafone shoptan yedek sim aldım 64 kb olarak verdiler bunu telefona taktım 3g acık...
  2. Vodafone Smart 858 Güncelleme Sorunu ( 3 Ocak 2012 | Android Genel )

Merhaba arkadaslar Başlıktanda gördüğünüz gibi vodafone smartı kulanıyorum gayet iyi, verdiğiniz parayı karşılayan telefon ve telefonumu henüz rom atmadım veya rootlamadım ama bir sorunum var telefonuma vodafone üzerinden bir güncelleme geldi ve...
  3. Vodafone Smart Hoparlör Sorunu ( 8 Ocak 2012 | Vodafone Android Cihazlar )

Telefonda ses çıkarması gereken hiç bir durum yok. Örnek veriyorum herşey sessiz modda. Ama google aramaya mesela yazı yazmaya başlıyorum hoparlöre güç gidiyor ve hafif bi uğuldama mı desem faşırtı gibi bi ses oluyor sonra yine kapanıyor sonra...
  4. Vodafone Smart Tab 2 Dokunmatik Sorunu ( 14 Haziran 2013 | Vodafone Android Cihazlar )

arkadaşlar vodafoneden almış olduğum smart tab2 cihazda bir süre kullandıktan sonra tuş kilidini kapatıp açınca ekranın sol alt köşesi kendiliğinden peş peşe dokunma yapıyor.buda tableti kullanılmaz bir hale getiriyor.tusları kilitleyip 10 dakika...
  5. Vodafone 858 smart Usb sorunu ( 24 Haziran 2013 | Vodafone Android Cihazlar )

Beyler vodafone 858 smart telefonum var. C7 rom atmıştım ama sevmedim tekrar orjinal roma çevirdim. Ancak çevirdiğim zaman pc telefonmu okumuyordu . 1 yıldır böyle :( . Tekrar rom at demeyin bana çünkü recovery gerek ama pc olmadanda recovery...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
29 Temmuz 2015 Çarşamba - 7:53:12