Vodafone Sınırsız 35TL!!

Konu, 'Vodafone Genel Bilgiler / Haberler' kısmında paradox1026 tarafından paylaşıldı. Okunma: 45549 | Cevaplanma: 11

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

1. Vodafone reklamı vardı akşam ustu vodafone sınırsız 35Tl diodu yeni tarife die bilgisi olan varmı

2. 35 ytl değil de 1 martta 59 .90 a sınırsız konuşma artı sms diye biliyoduk ama yinede bilen varsa açıklasın

3. vodafone ve sabit hat sınırsız diyordu
    yaklaşık 2 aydır kullanılan faturalı cep limitsiz tarife
  4. ewt bnde şimdi gördüm sadece 35 tl dio ama küçük bi yazı wardı orda 47,25 yazıodu :D
    avea we turkcell den sonra şimdi vodefone da sınırsız kampanya yaptı
  5. arkadaşlar söylediğiniz şey sınırsız değil o tarifenin martta çıkacağı söyleniyor hem turkcelin sınırsızı felan yok nerden çıkarıyorsunuz avea nın var vodafoneninde çok yakında...
  6. Cep Limitsiz Faturalının reklamı yapılıyor..

farklı ve daha güzel şekilde..
  7. turkcell in sınırsız yok ama 65 tl ye turkcell içi sınırsız bi de 600 dk her yöne wardı. 10 saatte herkeze yeter heralde die sınırsız diolar. 10 saatın fiyatını tam olarak bilmiom nasıl bişi numara taşıyınca oluo galiba.
  8. vodafone faturalı hat satıyorsun ama tarifelerini halen bilmiyorsun
    ilahi paradox
    bu tarife aylardır var.

9. :op:hay Ağzına sağlık...
  10. halen diyorsun gireli 2 gün oldu bu 1.
    2.öğrenmek ve ögretmek için burdayız.
    3.herşey hemen öğrenilmez senin benden istediğin 2 günlük bebeğin 3 gün yurumesi tarzı birşey
  11. Vay be bi vodafone kalmıştı oda çıkardı. Helal be
  12. arkadasım var ben geçtim hatta ayda 35 telsimlere bedava konusma +6 tl de verdinmi sms de bedava baska hattalrı aradıgında belli bi fiyat yazıyorlar
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Konu ile alakalı site aramaları:

1. 35 tl vodafone sınırsız