Vodafone sıkıntısı

Sponsorlu Bağlantılar

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Vodafone sıkıntısı
Arkadaşlar ben hem pttcell hem Vodafone kullanıyorum bir kaç hatadır Vodafone arada hat komple gidiyor bazende internet komple gidiyor bu sorunu benden başka yaşayan varmı pttcell böyle olay yaşamadım genelde 4.5 olayı yaklaştığında bu sorunlar olmaya başladı bugünde yaşadım sorunları farklı telde de aynı sorun var

Sony Xperia M4 aqua Tapatalk ile gönderildi

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Gidiyomu Yoksa Hat Mı Yenileniyor? Mesela Telefon İle En Fazla 1 Saat Görüşme Yaparsın Ondan Sonra Kendi Kendine Kapanır Hat Yenilenir Tekrar 1 Saat Daha Görüşürsün Tekrar Görüşme Sonlanır.Öyle Bişeymi Bence Çekmiyor

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Gidiyomu Yoksa Hat Mı Yenileniyor? Mesela Telefon İle En Fazla 1 Saat Görüşme Yaparsın Ondan Sonra Kendi Kendine Kapanır Hat Yenilenir Tekrar 1 Saat Daha Görüşürsün Tekrar Görüşme Sonlanır.Öyle Bişeymi Bence Çekmiyor
Bazen komple gidiyor çekimi yani bende ve bir kaç arkadaşım da da öyle

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Bazen komple gidiyor çekimi yani bende ve bir kaç arkadaşım da da öyle

Müşteri Hızmetlerini Ara Olmazsa Komple Gitmesi Ya 4G Çekmiyor 3Gye Geçiş Aşamasında Bağlantıdan Düşüyor Yada Başka Bişey.Mesela 3G Çekmiyorsa 2Gye Düşmesi İçin Şebekeyi Kesiyor Sanırım

• Beğen
Tepkiler: phasan
phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Müşteri Hızmetlerini Ara Olmazsa Komple Gitmesi Ya 4G Çekmiyor 3Gye Geçiş Aşamasında Bağlantıdan Düşüyor Yada Başka Bişey.Mesela 3G Çekmiyorsa 2Gye Düşmesi İçin Şebekeyi Kesiyor Sanırım
Ne 2g ne 3g bazen hiç olmuyor birini arayım diyorum hat yok cikmiyor

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Vodafone cok sorunlu. Olmaya başladı

Üst Alt