Vodafone opera mini'yi telefonuna ücretsiz yükle

Konu, 'Vodafone Genel Bilgiler / Haberler' kısmında Karahasan tarafından paylaşıldı. Okunma: 52062 | Cevaplanma: 48

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Vodafone opera mini'yi telefonuna ücretsiz yükle

artık kontör düşmeye başladı.başka sitelere girmeyin arkadaşlar.(kesin bilgidir)

Yazan: sarıoklar
  2. evet bende opera açılmıyor bile installing diyor yarıda kalıyor.tabi bu şaka değil :)

3. evet arkadaslar dun aksamdan beridir bende giremıordum kontorden sandım gittim yukledım bugun gırdım face e 2 kont gitti artık gidior sanırım iyice uyandılar ;) şurda topu topu 50 kişi giiriorduk insan az daha zaman verirdi pehhh :(

4. ben yükledim instalig diyo yarıya gelip duruyo daha ilerlemiyor neden olabilir :(:(:(:(

--------------- Ekleme ---------------

nolur yardım

--------------- Ekleme ---------------

edevam ediyol
    no kontör bizim arkadaş giriyo

5. arkadaslar ben vodafone de kontorum 0 iken girdim ve 10 saate yakın gezdim ve dosya fln indirdim ve kapattım. ve bana daha sonra arka arkaya msj lar gelmeye basladı gprs kullanımınızdan olusan 11 kontor yukleme yapınca bakiyenizden dusulecektir diye bi suru msj geldi ve boyle tam 375 kontor odedim vodafone kontor gitmiyo diye surekli girmeyin sonradan cıkıyo acısı

6. Opera mini için adobe flash player nerden bulabilirim acaba

7. abi 375 kontör ödedim diyosun o paraya gidip yeni hat alırdın ya ?

8. Arkadaşlarrrrr!telefonum wifili(samsung starw)wifi le bağlanıp opera miniyi açtığımda kontör fln gidiomu??

9. peki bu opera mini aveada ücretli mi ??

Vodafone opera mini'yi telefonuna ücretsiz yükle konusuna benzer içerikler

1. vodafone opera mini sorunu?? ( 2 Şubat 2011 | Vodafone Destek / Sorun / Şikayet )

5130 da opera miniyi indiriyordum.. vodafone için özel opera var dedi onu indirdim. normal opera çalışıyor ama vodafone opera çalışmıyor bunun için özel ayar filan mı var??
  2. Opera Mini WEBŞIN (Vodafone) ( 17 Şubat 2011 | Android İnternet Uygulamaları )

NOT: Sadece Vodafone hat ve Vodafone Live! internet ayarı ile uygulama çalışır! *Vodafone 945 orjinal uygulamasıdır. Ayrıca i7500 Galaxy'de sorunsuz çalışmaktadır. *Widget desteği (Sözlük, NTV, Milliyet, Mobil TV, Wikipedia, Takvim, Hava...
  3. Vodafone Mini (Opera Mini) ( 4 Ekim 2011 | Vodafone Destek / Sorun / Şikayet )

Samsung GT-S5233W telefonda vodafone mini uygulamasındaki ekran klavyesini nasıl kaldırcaz? PC ye atabilsem kaldircamda atamiyorum :) yardim lütfen..
  4. vodafone opera mini hakkında ( 17 Nisan 2013 | Symbian S60v5 Genel )

ben şu anda opera kullanıyorum bilenler bilir.ileride vodafone anlar ve ban atarmı.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
04 Ağustos 2015 Salı - 0:40:26