Vodafone opera mini'yi telefonuna ücretsiz yükle

Sponsorlu Bağlantılar

Catty

Catty

Emekli Yönetici
kardesım bu catty soluorsa sallıor ben hatta yorum yapmısım daha once ve sımdıkontrö yukledım gıtmedı vodafon live dan baska ayarı gırersenız gıder dolasalım sızde ınsnaların canını sıkmayın kardesım bır yerınızden uyduruklar atmaıyın

--------------- Ekleme ---------------

eft arkadaslar opera mni bedava sıtelerde arastırdım 1 veya 2 saat belkıde 0.50 kontor gdıebılır acıklandı kontor yulkleyınce anlıcaksınız saygılarımla

Konuşmalarımıza dikkat edersek daha güzel olacak,kimsenin kötülüğü için bişey yapmadım yapmamda ! Lütfen muhatabı olmadığınız kişiler hakkında yorum yapmayınız..Saygılarımla.

virtueslife

virtueslife

Üye
Arkadasım senin o dedigin normal operamini vodafone kendi bedava profilinde programi kendisi yayinlamiş haliyle bedava.

s.volkan

s.volkan

Üye
Dün nete girmiştim defalarca..

ekrana ulaştık bugün güncel ekrandan..

hepsi 0 yazıyor :oke:

topgun1111

Üye
Yeni gelişmeleri burdan bildirelım kontor giderse falan nokia 5800la ne gezilir nette operayla

Vodafonun kendi temsilcileri bunu bilmiyor enteresan
Yeni gelişmeleri burdan bildirelım kontor giderse falan nokia 5800la ne gezilir nette operayla

taho23

Üye
slm benım 1 sorum var benım telefona opera mını yukle fakat netden video izleyemıyom yardımcı olurmusun

Catty

Catty

Emekli Yönetici
mesut öncel

mesut öncel

Üye
arkadaslar suuan bedava vıdeoya gelınce gegklı desteklemese sole bır cvp verıor desteklemıor dıe ama bende gırıorum baglanılamıor vodafonlıvedan gırıoruz dıe yınede sen adamların kafasını karıstırıorsun allahım ya

sole bır sey egekı ben normladen ınternetten acıorum dırek gosterıor vıdeoları vodafonlıoedan acınca olmuor sence bu deteklemıormu anlamına gelıor

Catty

Catty

Emekli Yönetici
arkadaslar suuan bedava vıdeoya gelınce gegklı desteklemese sole bır cvp verıor desteklemıor dıe ama bende gırıorum baglanılamıor vodafonlıvedan gırıoruz dıe yınede sen adamların kafasını karıstırıorsun allahım ya

sole bır sey egekı ben normladen ınternetten acıorum dırek gosterıor vıdeoları vodafonlıoedan acınca olmuor sence bu deteklemıormu anlamına gelıor

Bakın sabrımı zorluyorsunuz size yumuşak dil ile hitab ediyorum anlamamakta ısrar ediyorsunuz , bunun yanında yazdığım mesajları çürütmeye çalışıyorsunuz ..Buna neden gerek duyuyorsunuz ?Konudan size kalan bölümleri alın ve diğer mesajlara karışmayın lütfen , foruma bağlı birisi olarak her konuya giriyor arkadaşlara yardımcı olmaya çalışıyorum..

taho23

Üye
kanka opera mınıyı vodafon ustlenmıs o yuzden olabılır ama video izlenmemesı cok buyuk 1 dezavantaj

kanka bendekı tlfn n73 ve flashplayer yuklu netden vıdeo actıgımda flashplayere baglanıyo dıyo ama 5 sanıye soora baglanamadı deyıp kapanıyo

arkadaşlar bennette bedava dolaşıyorum.kontorum yok.alınca bunlar benden çıkmaz dimi ? bide download yapamıyorum ve youtube videolarını izleyemiyorum.real playera bağlanıyor.ama bağlanamadı gibi bir uyarı veriyor...

sizde web de bedava dolaşabiliyormusunuz.acaba bu herzaman bedava mı kalacak ...
aynı dert bendede var ama video izleyemiyom bu da cok kotu

arkadaslar opera mınıden netdekı vıdeolar ızlenmıyo sanırım benım flashplayer yuklu ama yınede acmıyo anlamadım sanırım vıdeolar ucretlı. ama kac kontur onu bılemem

topgun1111

Üye
Bedava olsunda videoşu eksik kalsın önceden hiç yoktu bi gün o da olur

taho23

Üye
kontur video veya resım yulersen dusuyo sanırım

mesut öncel

mesut öncel

Üye
sana bırsey demıorum sadece yanlıs cvplar verıorsun dıe soluorum yoksa anlasmazsızlıgım yok sende bazı kelımelerıne dıkkar etsen ii olur

cartty bey

caaty bey

Doğan

Üye
tesekkürler :) ßen vodofone kullanmıyorum ama kullanan arkaadasların işine yarayacaktır ;)

kanarya09

Üye
Arkadaşlar ben yaklaşık bir haftadır kullanıyorum kontor yokken bedava ama kontor olursa da ya çok az gidiyor yada hiç gitmiyor Allah sonumuzu hayr etsin

topgun1111

Üye
Arkadaşlar dün 250 kontur yükledim hepsi gitti mesaj geldi 550 kontur borcunuzun yapısı tahsil edildi diye aman dikkat

virtueslife

virtueslife

Üye

topgun1111

Üye
Yok şakaydı

virtueslife

virtueslife

Üye
Kardeş naptın sen yaw :) yuregime iniyodu şurda tadını cıkartıyoz yapma etme. Bide bu şakanı tek cidiye alan ben dglim başka bi forumda senin bu yorumunu almışlar koymuslar hadi yne iysin meşur oldun herkesi inandrdın :)

s.volkan

s.volkan

Üye
dh ye yazdık arkadaşı ciddiye alıp

pek kaydadeğer birisi değilmiş anlaşılan:oke:

virtueslife

virtueslife

Üye
artık giremıyorum opera miniden sadece vodafon ana sayfası acılıor sanırım bitti bu iş demekki bedava deilmiş vay anasını... :agla

Üst Alt