Vodafone Ödemeli Arama Servisi

Konu, 'Vodafone Genel Bilgiler / Haberler' kısmında BOZKURT tarafından paylaşıldı. Okunma: 462513 | Cevaplanma: 49

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Vodafone Ödemeli Arama Servisi

Merhaba Arkadaşlar:Vodafone Ödemeli Arama Hizmeti Devrede

Vodafone Hatlar için geçerlidir:
    *149*yazıp054x1234567gibi arayacağınız kişinin nosunu yazıp sonuna # tuşuna basıp arayın.

Bu işlemi yapabilmeniz için 0 kontörünüzün olması gerekiyor
    amacı:karşıdaki taraftaki kişinin nosuna 'bu kişi senden bir çağrı bekliyor' diye bir mesaj yolluyor yani kontörünüz olmadığı halde istediğiniz kişiye sizi aramasını istiyorsunuz.

Daha önce verildiyse özür dilerim bilmeyenler olabilir.
    saygılar...

Yazan: BOZKURT
  2. he anladım çağrı bırakıyo bende 0 kontür var denerim

3. çağrı bırakmıyo mesaj atıyo

4. ilginçmiş...tşk bilgi için... ;)

5. iyi bişe saol bilgi için

6. tesekkurler benım knt eksılerde olur mu ?

7. dostum yani mesaj atıyor kontör kalmadı bende beni ara bi nevi ödemeli gibi bi şey

8. bilmiyordum valla sağol

9. Güzel bişeye benziyor Eline sağlık :spr

10. saollasın kardeş yha

11. Teşekkürler:)

12. saol gerekirse kullanırız

13. ben denedim olmuyooo yhaa

14. telsim için arkadaşlar turkcell de zaten ödemeli var

15. arkaşlar bu vodafonun odemelı araması:)

16. enteresan bişeye benziyo bi ara denemek lazım

17. bozkurt mesajın başına vodafone yazarsan ii olur:D

18. ne vodafon mu hayallerım yıkıldı :(

19. saol bilgi için.

Vodafone Ödemeli Arama Servisi konusuna benzer içerikler

1. Flash Flash,vodafone Beni Ara Servisi,ödemeli Arama Yanii :) ( 18 Mart 2008 | Vodafone Genel Bilgiler / Haberler )

Evet sonunda Vodafone firması tarafındanda ödemeli aram servisi başlatıldı
  2. sonundaaa vodafone ödemeli arama ( 23 Nisan 2008 | Vodafone Genel Bilgiler / Haberler )

arkadaşlar *149*05xxxxxxx# bu şekilde yapılınca karşıdaki kişeye mesaj gidiyor beni ara diye ve sizin numaranız yazıyor kabul etmek içinse *149*0# araması yetiyor kişini bütün vodafonlulara hayırlı olsun :oke:
  3. Vodafone beni ara (ödemeli arama) ( 23 Aralık 2009 | Vodafone Servisleri / 3G )

Vodafone Beni Ara Servisi Vodafone Beni Ara, Vodafone abonelerinin kendilerini geri arayabileceğini düşündükleri kişilere “Beni Ara” içerikli ücretsiz standart bir mesaj göndermelerini sağlayan bir servistir. Cep telefonunuzun...
  4. Vodafone ödemeli arama nasıl oluyor.Acil yardım ( 1 Ağustos 2010 | Vodafone Destek / Sorun / Şikayet )

Arkadaşlar vodafone ödemeli arama nasıl oluyor.Acil yardım lütfen.Vodafondan vodafon'a yapacağım. --------------- Ekleme --------------- Lütfen,acil lazım.
  5. BimCell Ödemeli Ara Servisi ( 26 Mart 2012 | BİMcell )

BimCell ödemeli arama BimCell ödemeli ara BimCell ödemeli arama nasıl yapılır BimCell ödemeli arama servisi BimCell ödemeli arama servisi nasıl kullanılır Ödemeli Ara Bilgi Bir BİMcell hattınız varsa,...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
30 Temmuz 2015 Perşembe - 9:08:27