Vodafone, Numaranın Kime Ait Olduğunu Öğrenme - Yardım

Konu, 'Vodafone Destek / Sorun / Şikayet' kısmında djmemati tarafından paylaşıldı. Okunma: 228139 | Cevaplanma: 52

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Vodafone, Numaranın Kime Ait Olduğunu Öğrenme - Yardım

Arkadaşlar cahilliğimi hoşgörün çok acil yardıma ihtiyacım var. Bir Vodafone no'sunun kime ait olduğunu nasıl bulabilirim.

Yazan: djmemati
    medya63 bunu beğendi.
  2. ARa Müşteri TEmsilcisini
    Cahiilik deil:D

3. turkcell de var öle bi özellik ama diğer operatörlerde yok galiba....bende awea yı merak ediyorumm...var mı awea da öle bi özellik...

4. l.evor ve yasminoz arkadaşlar, ilginize teşekkür ederim. Çözdüm sonunda 11842'yi aramam gerekiyormuş. L.evor'un tüyosundan uyandım. Yasminoz bu arada senin sorunun cevabını da öğrendim: Avea için 11855, Turkcell için 11832, Telekom için ise 11811 arandığında (abonece engellenmemiş ise) isimden numara, ya da numaradan isim ve adres(şehir) bilgilerine ulaşılabiliyormuş.Ücretlendirmesi ise şu şekilde:
    11842, 11832, 11855 için:
    Faturalı hat aboneleri: Dakikası 0,56 YTL'dir. (KDV dahil, ÖİV hariçtir.)
    ön ödemeli hat aboneleri: Dakika ücreti 9 saniyede 1 kontör'dür

11811 için:
    Faturalı hat aboneleri: Dakikası 0,646782 YTL'dir. (KDV dahil, ÖİV hariçtir.)
    ön ödemeli hat aboneleri: Dakika ücreti 11,5 saniyede 1 kontör'dür.

5. yok benim sorduğum o değil...turkcell de aramadan numarayı yazıp msj atıyosun bu kimin nosu die cvp geliyo kiminse sölüyolar...awea da var mı bu olay die sormak istemiştim...

6. Kardeşlerim ve sevgili forum sakinleri eğer faturalı bir hatsa ister turkcell olsun, ister vodo olsun ve isterse avea olsun ben hemen buluyorum ;) İsterse kendini rehbere ekletmemiş olsun ;)

7. yardımımız dokunduysa ne mutlu!

8. bayağı faydalı oldu memati saol

9. :oke:

gönül78 bunu beğendi.
  10. arkadaşlar merhaba rahatsız edildiğim bi avea numarası var kime ait olduğunu nasıl bulabilirim

--------------- Ekleme ---------------

ayrıca ismden nasıl adres bulabilirim:)

11. verdiğiniz site açılmıyor

12. yaa beni bir sürü kişi çaldırıyor ama bulamıyorum kimin olduğunu lütfen yardım edin nasıl bulabilirimmm

13. Bu mümkün değil ki bence programlarla sitelerle uraşmayın hiç :huhu:

14. teşekürler

15. Yasmınoz sana ben oretırım kızzz

16. çok saol işime yaradı

17. 0544 2955 93 28 bu numaranın kimse ait oldunu bide ew adresini öğrenme şansımız varsa çok makbule geçer

Vodafone, Numaranın Kime Ait Olduğunu Öğrenme - Yardım konusuna benzer içerikler

1. Gizli numaranın kime ait olduğunu nasıl öğrenirim ( 14 Ocak 2011 | Symbian Destek )

Arkadaşlar çok önemli bir yardım istiyorum.bugün beni biri işletti yakın lardan şüpheleniyorum ama çok kötü şaka yapıldı küfür de girdi işin içine beni gizli numaradan arayan o kişinin numarasını öğrenmek istiyorum .acilen yardım edin
  2. vodafone numarası kime ait olduğunu nasıl öğrenebilirim ( 16 Mart 2011 | Vodafone Destek / Sorun / Şikayet )

vodafone numarası kime ait olduğunu nasıl öğrenebilirim
  3. TeLefon Numarasının Kime Ait OLduğunu Öğrenme ? ( 23 Ağustos 2011 | Symbian S60v5 Genel )

Cep telefonu numarasının kime ait olduğunu öğrenmek istiyorsanız.. Turkcell numarasının kime ait olduğunu öğrenmek için önce cep telefonundan mesaj yazma bölümüne giriyorsunuz. Sonra KIM yazıp bir boşluk bırakıyorsunuz daha sonra aradığınız...
  4. Numaradan Kime Ait Olduğunu Bulma ( 17 Şubat 2012 | Symbian^3 Yazılım Destek )

arkadaşlar rehberimde kayıtlı olmayan bana mesaj atan birinin kim olduğunu bulabileceğim bir program var mı
  5. numaranın kime ait olduğunu nasıl bulabilirim acaba? ( 24 Haziran 2013 | Genel Bilgiler, Haberler, Anketler ve Diğer )

kız arkadaşımı bi numara arayıp tehtid edip duruyomuş. bu numaranın kime ait olduğu adresini falan bulabilir miyim acaba?
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
01 Ağustos 2015 Cumartesi - 16:51:27