Vodafone numaramı taşıdım ama?

Sponsorlu Bağlantılar

ePeP

Üye
    Konu Sahibi
Vodafone numaramı taşıdım ama?
Az önce Avea numaramı Vodafone taşınma talebini bayiden yaptım.Bana verilen vodafone zarfının arka yüzünde "MNT 50 Aktivasyon" yazıyor.Numaram taşınınca kontör yükleme zorunluluğumu var aktivasyon için?

pisicikk

pisicikk

Üye
bildiğim kadarıyla yok... ama ilk kont yüklemende belirli bir miktar kont düşüyorlar diye biliyorum...
numaranın taşıma işlemi yaklaşık bir hafta sonra olucak... vodafone seni sms ile bilgilendiricektir;
"xx.08.2009 tarihinde xx:xx saatte sim kartınızı telefonunuza takabilirsiniz" diye.

Cynical

Cynical

Üye
Taşınan hatta normalde 20 kontör oluyor ve herhangi bir kontör kesilmesi de söz konusu değil. O 50, her yöne 6 ay boyunca hediye verilen aylık 250 kontörü aktive etmek için yüklemen gereken miktar.

™мaxiмємσ!

™мaxiмємσ!

Üye
250 kntr gelmesi için bidiğime göre ilk ay 100 kntr yüklemen gerekiye

gazbakkal

Üye
Bende Taşıdım 3 gün sonra sms geldi 6 gün içinde vodafone geçtim

darülmendep

darülmendep

Üye
Herkes birşey söylüyor doğrusu tam olarak nedir acaba

s.volkan

s.volkan

Üye
Numarasını diğer bir operatörden Vodafone Ön Ödemeli Hat'a taşıyan herkes "Her Yöne Bedava 1500 Dakika" kampanyasıyla her yönü arayabilecekleri toplam 1500 dakika kazanıyor!

GSM abonelerinin kampanyadan yararlanmak için 22 Haziran 2009- 31 Ağustos 2009 tarihleri arasında numaralarını Vodafone Ön Ödemeli Hat'a taşımaları ve ardından her 30 günde bir tek seferde en az 50 kontör yüklemeleri yeterlidir.

Üst Alt