vodafone mobil tv ayarı alamıyorum bi yardım edin lütfen abiler

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hemka556

Üye
    Konu Sahibi
vodafone mobil tv ayarı alamıyorum bi yardım edin lütfen abiler
arkadaşlar dün mobil tv ye üye oldum paketimi seçtim ve telefonum da destekliyo ama ayarlarımı yapamadım ayar derken ne demek istenio bi de vodafone 3636 bi link gönderdi linki açıyorum kanallar çıkıo seçiorm ve karşıma "an unexpected application exception has occured" yazısı çıkıo yardımmmm edinnnn

OğuzcanAbi

Üye
playerin bağlantı noktasını tanımla samsungda nasıl oldığunu bilkmiorum ama cvp bu

fakas

Üye
internetten önce bağlantı ayarlarını (video için) tele yükliyecen onun içinde myvodafoneye giriş gerekiyor girdikten sonra telefon işlemlerinden telefon ayarları kısmına tıklıyorsun sonra telefon modeli seçip ayarlardan vodafone mobil tv yi tele göndericen sonra videoyu nerde oynatıyorsan onun özelliklerine girip erişim noktasında tanımlayacan sonra telefon desteklerse mobiltv özel uygulamasını(programını)desteklemesse vodafone live sitesindeki mobiltv ana sayfasından izlemeye başlıyacan

fehmi koray

Üye
arkadaşlar banada n80 nin mobiltv manuel ayarları lazım myvodafone şifremi unuttum ve bu ayarları indiremiyorum müşteri hizmetleri dahil ban yardımcı olursanız sevinirim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt