Vodafone messenger iptal oluyo!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

serif_04

Üye
    Konu Sahibi
Vodafone messenger iptal oluyo!
Az önce vodafonedan mesaj aldım ve mesaja göre 16 ağustosta iptal olacakmış

lgkg300

lgkg300

Üye
Vodafone iptal yola e buddy ile devam üstelik daha hızlı ve daha güzel hem de ücretsiz ışte gelen orijinal mesaj:

" Vodafone Messenger servisi 16 Agustos tarihinde kapanacaktir. Windows Messenger'a erisim saglayan diger servislerle ilgili bilgi telefonunuza gonderilecektir."

harock

harock

Üye
Oba bu demektir zahmetsiz neredeyse tüm telefonlarda çalışacak hemde kısıtlama olmadan :D

aryscat

aryscat

Üye
Canı sağolsun vodafon un :) 8 tl ye sınırsız internet verdi zaten. En kral msn programlarını kurup kullanıyoruz zaten :)

utkukoc

Üye
aynen al 8tl ye sınırsız ve de sinirsiz interneti dünyayla baglantınız kopmasın.tesekkürler vodafone

lgkg300

lgkg300

Üye
Vodafone messenger iptal oldu. Fakat yola e buddy ile devam edecek; ama vodafone hâlâ özel e buddy prosunu çıkarmadı. Normal e buddy ile vodafone live ayarları ile de girilmiyor.

sempatic641

sempatic641

Üye
Sayın Ahmet Tetik,

13.08.2010 tarihinde bilgi aktarmak amacı ile yapılan aramada tarafınıza ulaşılamamıştır.

Vodafone Messenger uygulaması 31.07.2010 tarihinde yeni abone alımına kapatılmış olup, sadece cihazında programı yüklü olan aboneler kullanmaya devam etmektedir. Ancak; programın cihazınızdan silinmesi durumunda, Vodafone Messenger uygulamasını artık kullanamayacağınızı belirtmek isteriz.

Dilerseniz üçüncü parti MSN programlarını cihazınıza yükleyerek ücretli messenger bağlantısı yapabilirsiniz.

Cihazınıza ait Vodafone GPRS servisi ayarlarını web sitesi / My Vodafone Giriş (sağ üstte) / Telefon işlemlerim / Telefon ayarları (sol yanda) menüsünden SMS (kısa mesaj) ile otomatik olarak alabileceğinizi belirtmek isteriz. İlgili menüye ekteki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

* Web sitemiz üzerinden almanız gereken otomatik ayar: Vodafone 0541 numaralı hattınıza ait hizmet şifrenizi (My Vodafone'a giriş şifresi) temin etmek istemeniz durumunda, telefonunuzun mesaj bölümüne SIFRE yazarak 7048'e SMS göndermeniz gerekmektedir.

- 7048 SMS ücreti: Kullanılan tarifenin 1 adet SMS gönderim ücreti kadardır.

Ayrıca; telefonunuzdan msn bağlantısı yapabilmeniz için, kullandığınız msn programı içindeki erişim noktasında "Vodafone Internet" adlı ayar ya da "internet" seçeneği seçilmelidir.

MSN Messenger programını cihazınıza alabilmek için; ve
Agile Messenger programını cihazınıza alabilmek için; linkine tıklayabilirsiniz.

Vodafone GPRS (Cepnet) ücretlendirilmesi ile ilgili bilgi almak için, ekteki linki tıklayarak web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Vodafone GPRS Servisi ile ilgili tüm soru ve sorunlarınız için, 444 0 542 Müşteri Hizmetleri numarasından Teknik Destek Hattı'na başvurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Vodafone İnternet sitemize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
Vodafone Müşteri Hizmetleri

Evet Yardımcı Oldular Bana Link Gönderdinler e-Buddy Kullanıyorum..Link Cepten indirebilirsiniz.:aha:

--------------- Ekleme ---------------

yusufabii

yusufabii

Üye
ya zaten ayda 8 tl sınırsız internet var..
ben pc me bağlayıp ayda 8 tl ye giriyorum...
2 ayda 5 GB harcamışım..
hangi oparatör veriyor böyle?
Teşekkürle Vodafone :):):oke:

Yarali59

Yarali59

Üye
Nekadar ücretli yaparlarsa yapsınlar biz yinede bedava gireriz.. Konu için teşekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt