Vodafone Markalı Telefonlar Ayda Sadece 1 TL !...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
Vodafone Markalı Telefonlar Ayda Sadece 1 TL !...
Cep avantaj ve ya cep kamu tarifelerine abone olan herkese... Bu büyük fırsat 31Mart'a kadar kaçırmayın.
Şimdi Vodafone markalı, dokunmatik ekranlı cep telefonlardan dilediğinize ayda sadece 1 TL'ye sahip olmak için Cep Avantaj ya da Cep Kamu tarifelerinden birine 24 ay boyunca abone olmanız yeterli.

İhtiyacınıza en uygun tarifeyi seçin; hem tarifenizin avantajlarından faydalanın, hem de 1 TL'ye bu muhteşem telefonlardan birine sahip olun.

Üstelik kampanyaya katılanlara ilk ay 1 GB internet de Vodafone'dan hediye!

• Beğen
Tepkiler: kol@j

kol@j

kol@j

Üye
gayet güzel bir uygulama...

zamanın da üstümüzde tepinmişlerdi...

Lacrymosa

Üye
Neden böyle adilik yaparlar anlamıyorum. 1 Tl filan değil. Şimdi ağzımı bozdurmayın benim. Adamlar geldi ülkemize ülkemizdeki dolandırıcılar yetmezmiş gibi şimdi de onlar dolandırıyor. Size taahhütlü bir paketi kitliyorlar sonra 1 TL'ye telefon veriyoruz diyerek 1 TL'de telefon parası alıyorlar. Sizin ödediğiniz paranın haddi hesabı yok. Ondan sonra telefon 1 TL ahhhh 1 TL. Bu milleti e.nayi yerine koyuyor vodafone !! Komik komik reklamlar yapmaya çalışıp insanları kandırmaktan başka yaptığı bir şey yok. Sınırsız internet diye bir şey çıkartır 5 MB 'dan sonra hızını 800 kat düşürür, bizim halkımız vaybe sınırsız internet var deyip vodafone'a geçer.

Bu kadar cahil olursak ve bunların böyle reklamını yaparsanız çok yolunursunuz daha çokkk...

ibo_Star

ibo_Star

Üye
En Son 945 Kampnaysı gibi yanlis Bir kampanya görmedim.
Cihazın bedeli 330-360 TL
24 Ay Kontrat imzaliyacaksak eger
Ayda 35 TL lik Konusma paketi +15 Tl fiyatla olmalı.
55 TL paket +1 TL diyor ama Son 6 Ay Faturalıysak
Son 6 ay faturalı değilsek sözleşme artı 25 TL*12 ay yani 300 TL kredi kartindan.
Kredi kartından 300 Tl verirsem 50-100 TL daha verir Nakit alırım
Niye 2 sene sözleşme imzalayayim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...