Vodafone live ayarları

Sponsorlu Bağlantılar

emre2021

Üye
    Konu Sahibi
Vodafone live ayarları
arkadaşlar telefona format attığım için vodafone live ayarlarım silindi hattımdada 0 tl var bu yüzden müşteri hizmetlerini arayamıyorum ve 7048 e mesaj göndremiyotrum.Varmı bu ayarları başka yolla temin edebileceğim bir taktik?

endcagri

endcagri

Üye
arkadaşlar telefona format attığım için vodafone live ayarlarım silindi hattımdada 0 tl var bu yüzden müşteri hizmetlerini arayamıyorum ve 7048 e mesaj göndremiyotrum.Varmı bu ayarları başka yolla temin edebileceğim bir taktik?
ADSL ABONELĞİN YANİ bilgisayarla girebileceğin internetin yokmu.... den ücretsiz ayar yollayabiliyosun....

Master_sezer

Master_sezer

Üye
İnternet Erişimin Yoksa Telde *3636# Tüşlayıp Servisler e posta Sihirbazı Ayarlar kısa Mesaj iLe Gelecektir

ibrahimyzr

Üye
İnternet Erişimin Yoksa Telde *3636# Tüşlayıp Servisler e posta Sihirbazı Ayarlar kısa Mesaj iLe Gelecektir

vodafone artık ayarlarını yolluyor *3636# 5)cihaz ayarı alma diyip 1)onayla diyorsun mms- internet-live ayarları geliyor :)))

endcagri

endcagri

Üye
vodafone artık ayarlarını yolluyor *3636# 5)cihaz ayarı alma diyip 1)onayla diyorsun mms- internet-live ayarları geliyor :)))
tamam ben vodafone live ayarımı bu yolla aldım fakat gelen ayarda erişim noktası yokki...eski Vodafone Live ayarını arıyorum ben..ne opera ile nete grebliyorum nete ebuddy e ....yardımcı olabilen varsa çok sevinirim telefonum nokia 6300

Üst Alt