Vodafone Live Ayarı Yapamıyorum.

Sponsorlu Bağlantılar

New Life

New Life

Üye
    Konu Sahibi
Vodafone Live Ayarı Yapamıyorum.
Vodafone Live Ayarı Yapmak İçin LİVE Yazıp 7048'e Gönderiyorum Ama Hiç Cevap Gelmiyor. Telefona Format Atmadan Önce Bunu Yapmıştım Aynı Şekilde LİVE Yazıp 7048'e Göndermiştim. Daha Sonradan Şifre Gelip Ayarımı Live Yapmıştım Bugün Telefona Format Attım. Live Ayarı Yapamıyoru. Ayar İçin Sms Gönderiyorum Hiç Cevap Gelmiyor Bilen Bir Kişi Yardım Ederse Sevinirim şimdikten Teşekkürler.

teomaniaa

teomaniaa

Üye
Kardeş yeni format attıysan bi kaç saat bekle tekrar dene

New Life

New Life

Üye
    Konu Sahibi
Ertedi Gün Oldu Halen Daha Olmuyor

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
Telefonun desteklemiyor olabilir, 444 0 542 yi arayıp ordan yollamayi dene :)
Vodafone yeni internet paketleri çıkardığı için de bu sorun çıkıyor olabilir ...
Mesela yeni net paketi için mesaj attım cevap gelecekti aktif oldu diye ama gelmeden aktif oldu :hmmm
Belki aynı şekilde bu da aktif olmuştur ... Olmadı ise dediğim gibi müşteri hizmetlerinden yap belki öyle olabilir :)

New Life

New Life

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkür Ederim Enes Ama Galiba Sorunun Neyden Kaynaklandığını Buldum. Kontörüm 0.0 TL Ondan Olabilir. Kontör Yükleyip Tekrardan Deniyeceğim :D

fahri göksel

Üye
bende samsung star wifi var ama wireless ile internete bağlandığım zaman ktr gidio gitmemesi için bazı ayarlar yapmam gerekiomuş bilen biri bana yardım ederse çok sevinirim şimdiden çok teşekkrler arkadaşlar

sarıoklar

Üye
WEBSIN yaz 7048'e ücretsiz gönder,live ayarların ücretsiz gelsin.

Üst Alt