Vodafone Konusma Paketi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

eminemir

Üye
    Konu Sahibi
Vodafone Konusma Paketi
Arkadaslar ben düzenli olarak konusmak için bir konusturan tarife arıyorum.Vodafone inceledim kafama yatan birkaç tarife oldu.Sizinde fikirlerinizi sormak istedim.Ben sadece tek bir vodafone'lu hatla konusmak istediğim için ''SenleBen'' paketi daha cazip geldi ama eğer sizinde öneriniz varsa sizinde fikirlerinizi ve yardımlarınızı bekliyorum.Günlük senle ben yapacağım.Size yapmalı mıyım ? Yoksa daha iyi bi tarife var mıdır? Cebine göre tarife kapmanyasıda ilgimi çekti.Cebine göre ve Senle ben'i değerlendirirsek hangisi daha caziptir sizce, diğer kampanya önerilerinede açığım...Şimdiden teşekkürler.

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
Tek bir numara ile görüşmek istiyorsanız en iyi paket senle ben paketidir. Fakat senle ben paketlerinde 2 aydır sorun var paketi almanıza rağmen ücretinizinde kesilmesine rağmen o numarayı aradığınızda Bakiyeden TL düşüşü olmakta. Paketi aldıktan sonra önce bir deneyin süreden mi yoksa TL bakiyenizden mi düşüş oluyor diye.

eminemir

Üye
    Konu Sahibi
Senle ben paketini yapmaya çalıştım ama sistem kabul etmedi yani seçmiş oldugunuz numara paket şartlarını sağlamadığı için işleminiz gerçekleştirilemiyor vs. dedi.Sizce nedir bu paket şartları dedikleri şey vodafone.tr de okudum paket esaslarını ama herhangi bi illegal durum yok.

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
Senle ben paketini yapmaya çalıştım ama sistem kabul etmedi yani seçmiş oldugunuz numara paket şartlarını sağlamadığı için işleminiz gerçekleştirilemiyor vs. dedi.Sizce nedir bu paket şartları dedikleri şey vodafone.tr de okudum paket esaslarını ama herhangi bi illegal durum yok.

Dediğim gibi sistemsel bir sorun var büyük ihtimal bu yüzden üye alımlarında engelleme koymuşlardır. Çünkü alsanızda yine de bakiye TL nizden düşüş oluyor ...

eminemir

Üye
    Konu Sahibi
Eee tabi iyi tarife yüklenme olunca sorunlar çıkmıstır neyse çok saolun günlük konusma paketi aldım şimdilik bu da yeter

kraldost1507

kraldost1507

Üye
[COLOR=""][SIZE=""]bune lan iyi sıctı vodefone illa turkcell le geçirecekler bizi[/SIZE][/COLOR]

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
Eee tabi iyi tarife yüklenme olunca sorunlar çıkmıstır neyse çok saolun günlük konusma paketi aldım şimdilik bu da yeter

Günlük konuşma paketi derken Vodafone içi olan günlük 1 TL karşılığında 75 DK olan paketten bahsediyorsunuz değil mi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt