Vodafone İspanya Nokia Lumia 920'nin satışına başladı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
PureFood

PureFood

Üye
    Konu Sahibi
Vodafone İspanya Nokia Lumia 920'nin satışına başladı
habere göre Vodafone İspanya'da 920'nin satışına başlamış. 24 aylık sözleşme ile 51 Euro'dan başlayan fiyatlarla olduğu belirtilmiş. Şu anda sadece siyah ve beyaz renklerin mevcut olduğu yazılmış ayrıca. haberdeki son paragrafta da anladığıma göre İspanyadaki 920'lerin ''Portico'' güncellemesi ile birlikte satışa çıkacağı yazıyor.

Güzel haber, Lumia 920'nin ve Lumia serisinin genel satışlarını arttırması adına. Eğer çeviri yapan arkadaşımız olursa konuya eklerim çeviriyi.

Telecompaper'ın verdigi bilgiye göre Vodafone İspanya Nokia Lumia920'yi duyurdu.
Telefon 24ay kontratlı 51€ fiyata Vodafone Red pro tarifesiyle satışa sunulmuş.
2gb internet paketi ve 4gb'lik bulut depolama alani veriliyormuş. .

cihaz şimdilik sadece siyah ve beyaz renklerde Vodafone storelarda satışa sunulmuş. Yeni cihazların portico önyüklü olarak sevkedildigini bir iki gun önceydi galiba burada ben vermiltim zaten. .

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Telecompaper'ın verdigi bilgiye göre Vodafone İspanya Nokia Lumia920'yi duyurdu.

cihaz şimdilik sadece siyah ve beyaz renklerde Vodafone storelarda satışa sunulmuş. Yeni cihazların portico önyüklü olarak sevkedildigini bir iki gun önceydi galiba burada ben vermiltim zaten. .

PureFood

PureFood

Üye
    Konu Sahibi

Teşekkürler konuya ekledim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt