Vodafone internet paketleri bilgi(hız)

Sponsorlu Bağlantılar

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
    Konu Sahibi
Vodafone internet paketleri bilgi(hız)
Aylık Cepnet Paketi

• Aylık Cepnet Paketi'ne abone olduğunuzda, 1 fatura dönemi (Faturasız hatlar için 30 gün) içinde yapacağınız tüm internet kullanımı için 7,99 TL ile ücretlendirilirsiniz.
• Aylık Cepnet paketi, fatura dönemi içerisinde iptal edilmediği sürece, otomatik olarak yinelenir.Faturasız hatlarda 30 lük periyodlarda yineleme yapılır.
• Aylık Cepnet Paketi'nde adil kullanım kotası 100 MB' tır. Adil kullanım kotanız dolduğunda 7,2 Mbps'ye kadar ulaşan erişim hızınız 96Kbps'a iner ve internet erişiminiz bu hızla devam eder.
• Aylık Cepnet paketinde fatura dönemi içerisinde yapılan iptal işlemleri fatura kesim tarihinde gerçekleşir, iptal isteğinde bulunduğunuz andan fatura kesim tarihine kadar Aylık Cepnet paketinden yararlanmaya devam edebilirsiniz. Aylık Cepnet paket ücreti fatura kesim tarihinde faturanıza yansıtılır.
• Aylık Cepnet paketleri sadece yurt içinde geçerlidir. Yurtdışındaki data kullanımınız GPRS uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
• Data kullanımında alınan ve gönderilen (download+upload edilen) veri paket limitinizden düşer.
• Aylık Cepnet paketi ile internet üzerinden ses iletişimi (VOIP) ve doğrudan dosya paylaşımı (P2P) programları vb. hizmetler kullanılamaz.
• Aylık Cepnet paketi bedeline satın alınan içerik ücretleri dahil değildir. İçerik hizmetleri ayrıca ücretlendirilir.
• Aylık Cepnet Paketi'nden, eğer 3G abonesi iseniz ve cep telefonunuz 3G destekliyorsa 3G hızında, 3G abonesi değilseniz 2G/Edge hızında faydalanabilirsiniz. 3G abonesi olmak için tıklayınız.
• Vodafone 3G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir.
• Aylık Cepnet Paketi'ni kullanabilmek için internet ayarlarınızın yapılmış olması gerekmektedir. İnternet ayarlarınız için tıklayınız.
• Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

hız düşmese ne olur sanki? iflas mı ederler???

• Beğen
Tepkiler: mhmmfrkan

Sandrake

Sandrake

Üye
Teşekkürler yararlı oldu :oke:

• Beğen
Tepkiler: Amaru Shady
reoksit

reoksit

Üye
hızla oynamasalar çok daha iyi olacak:bigstar:

• Beğen
Tuncay.erol

Tuncay.erol

Üye
Bilgilendirme için teşekkürler

• Beğen
phasan

phasan

Üye
sanki zarar edecekler 100 mb verseler

• Beğen
zaza

zaza

Üye
Aylık Cepnet paketi ile internet üzerinden ses iletişimi (VOIP) ve doğrudan dosya paylaşımı (P2P) programları vb. hizmetler kullanılamaz.

yalan nimbuzz sayesinde msnde olan herkesle konuşuyorum :ehe

----------Eklendi @ 11:12:42 ---------- Yazıldı @ 11:11:54 ----------

yani her türlü sesli görüşme yapıyorum keşke görüntülüsü çıksa süper olur :ehe

• Beğen
heroman33

heroman33

Üye
Teşekkürler.

• Beğen
gazel14

gazel14

Üye
teşkkürller

oguzkaan52

Üye
hızı düşürmeseler evet iflas ederler düşünsene 7,2 mgbt sınırsız internet 8 lira aşırı yüklenme olur. düşürmesinler demiyorum da 96 da çok az 512 256 falan yapsalardı iyi olurdu

• Beğen

fatihveyusuf

Üye
ya bosverın 100mb tı falan.
Avea 1gb 9 tl dedı vodafone nın havası sondu.
Bu kampanya ılk cıktıgından berı kullanıyordum fakat espırısı kalmadı.

kpln04

kpln04

Üye
ya bosverın 100mb tı falan.Avea 1gb 9 tl dedı vodafone nın havası sondu.Bu kampanya ılk cıktıgından berı kullanıyordum fakat espırısı kalmadı.
vodafone da haftalık 1gb + 1gbden sonra sınırsız 9tl :oke:

• Beğen

fatihveyusuf

Üye
  • Beğen
jack sparR0vv

jack sparR0vv

Üye
hız dususu cok kotu

• Beğen
farukmut

farukmut

Üye
teşekkür ederim iyi paylaşım

• Beğen
Sessiz.Gemi

Sessiz.Gemi

Üye
bu tarife ile voip yapmak mümkün ama vodafone yapılması yasaktır anlamında yapılamaz diyor. 7 megabit hızı düşürmeseler iflas etmezler ama alt yapıları yetse bile ttnet haksız rekabet falan diyip karşı çıkar dava açar cart curt.

kpln04

kpln04

Üye
bu tarife ile voip yapmak mümkün ama vodafone yapılması yasaktır anlamında yapılamaz diyor. 7 megabit hızı düşürmeseler iflas etmezler ama alt yapıları yetse bile ttnet haksız rekabet falan diyip karşı çıkar dava açar cart curt.
iflas etmezler ama biz altyapıyı çökertiriz be kardaş

kemancım

kemancım

Üye
Hız konusu benim bağlantımda 11Kbs yani saniyede 11kb indiriyor. bu oldukça sıkıntı yaratıyor. Hesaplamama göre 1 saatte yaklaşık 40Mb indirmek mümkün oluyor. Vadafona bu imkanı tanıdığı için şükran borçluyuz. ancak istiyorum ki bu indirme en az 20kbs olsun ve yaklaşık saatte 70Mb veri transferi mümkün olsun. Bunun karşılığında ise fiyatı 15TL yapsınlar. İnanın hem şirket vadafon hemde kullanıcı bizler mümnun oluruz.

Üst Alt