Vodafone internet ayarlari??

Konu, 'Vodafone Destek / Sorun / Şikayet' kısmında gölgee_65 tarafından paylaşıldı. Okunma: 7856 | Cevaplanma: 7

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Vodafone internet ayarlari??

Arkadaslar yarin numaram Vodafone'a geciyor.
    Samsung S8000 jet icin Vodafone internet ve mms ayarlarini yapmam lazim.
    bilen varsa yazarsa memnun olurum.
    simdiden tesekkurler.

----------Eklendi @ 11:11:03 ---------- Yazıldı @ 09:40:22 ----------

kimse yok mu :)

Yazan: gölgee_65
    emirkarakaya bunu beğendi.
  2. *3636# tusla gelen menuden internet ayarlarını al de gonderirler

KUTUPENSE bunu beğendi.
  3. Benim tel spot oldugu icin göndermiyor.

4. 7000 ucretsiz arayarak alabilirsin/kesin dene 5 dk bile surmez

5. 542 yi ara 40 kuruş gider sadece ama sınırsız konuş =)

6. tamam aldım tsk ederim :)

7. 5800 nokia internet ayarları ile ilgili bilgin var mı mobil tv üyelik ve yapılandırma ayarları sonrası telefondan hiç birsekilde nete girilebilmesi mümkün değil. mobil tv ayarlarını simdilik ötelersem neti nasıl eskisi gibi çalısır hale getirebilirim.

----------Eklendi @ 12:52:43 ---------- Yazıldı @ 12:51:00 ----------

denedim insallah olur.

8. 7048 evet mesajı atarsanız ayarlarınız gelir kaydedin .

Vodafone internet ayarlari?? konusuna benzer içerikler

1. samsung m3510 java internet ayarlari ( 11 Mart 2009 | Samsung )

Arkadaslar bende samsung m3510 var. java uygulamalarda internete giremiyorum opera mini ve msn yukledim fakat baglanti sorunu yasiyorum. ayarlari su sekilde yaptim yanlissa lutfen soyleyin arkadaslar.. apn. internet...
  2. anycool internet ayarlari ( 26 Mart 2010 | Anycool )

Servisler>>Veri Hesabı>>GPRS diyerek daha önce yaptığınız vodafone ayarlarına giriniz. (Daha önce ayarlama yapmadıysanız yeni bir hesap/profil seçiniz. Hesap adı: Vodafone live APN : vflive Kullanıcı adı : vodafone Şifre :...
  3. C7 avea internet ayarlari yardim ( 10 Eylül 2011 | Symbian^3 Genel )

baslikta da dedigim gibi musteri hizmetlerini aradim ayarlari verdiler ama nete girmeye kalkinca wap erisimi engelllndi diyor baglanamadi yazisi cikiyor nerden hangi ayarlardan nasil yapacagimi anlatirsaniz sevinirim gercekten simdiden tesekurler...
  4. internet browser ayarlari ( 10 Aralık 2011 | Nokia Maemo )

kendim denedim ve gayet iyi sonuc aldim Browser ayarlarinda yaptigim degisiklikler memory cache size i otomatikten 40 MB a alin autofocus adress filed taki isareti kaldirin java script pausing i No konumuna alin bunlari yapina internet...
  5. E72 Turkcell internet ayarlari ( 20 Ocak 2012 | Symbian S60v3 Destek )

wap mms var da internetin ayari yok.ne turkcellin sitesinde ne baska yerde bulamadm.5800 da oluyordu ama e72de ayarlar yok.biri tum ayarlari yazabilir mi??
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
02 Eylül 2015 Çarşamba - 15:48:46