Vodafone Hediye 500 MB Internet hattıma yuklendi kalan data yı nasıl öğrenirim

Sponsorlu Bağlantılar

HaqperesT

HaqperesT

Üye
    Konu Sahibi
Vodafone Hediye 500 MB Internet hattıma yuklendi kalan data yı nasıl öğrenirim
Tebrikler! 17.09.2011 16:51:48 tarihine kadar kullanabileceginiz Hediye 500 MB Internet hattiniza yuklenmistir. mesajı gelip Vodafone Hediye 500 MB Internet hattıma yuklendi. vodem hattına yuklendi (cepnetten daha hızlı) bu datayı sonu kb na kadar kullanmak istiyorum. ancak bunu yaparken tl bakiyemim bir anda sıfırlandığınıda görmek istemiyorum kalan data yı nasıl öğrenirim. bilen birisi cevaplayıversin. şimdiden teşekkür.

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
Hangi kampanya sonucu bu data hediyesini kazandığınızı biliyorsanız yazarsanız yardımcı olabilirim. Ayrıca 100 Mb'dan sonra hız çok düştüğü için 500 MB data 'yı bitirebileceğinizi pek sanmıyorum : ) tabiki bilgisayarda kullanmıyorsanız ...

h716043

h716043

Üye
vodem olan herkese 10 tl yukleyince geliyor 31 agustosa kadar

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
Bahsettiğiniz Ramazan'da İnternet Kampanyası oluyor dediğiniz gibi 500 MB data kullanımı hattınıza tanımlanıyor. Ve sorduğunuz sorunun yanıtı olarak sorgulama yapma olanağınız yok ve hatta Vodafone sitesinde şu bilgiye ulaştım ;
Ramazan’da İnternet Kampanyası’nda hediye internet sonlandığında bilgilendirme SMS’i gönderilir mi?
Hayır. Hediyeniz hattınıza yüklendiğinde son kullanım süreniz gelen bilgi SMS’iyle gönderilecektir. Bu tarihten önce biten hediye data için başka bir bildirim yapılmaz.

Kaynak:

h716043

h716043

Üye
yok arkadaş ramazan la alakalı değil vodem alıpta hattını o vodeme kaydettirenlere veriyor hani ilk vodem alınca 1gb veriyorya aynı onun gibi

kpln04

kpln04

Üye
HaqperesT

HaqperesT

Üye
    Konu Sahibi
yok arkadaş ramazan la alakalı değil vodem alıpta hattını o vodeme kaydettirenlere veriyor hani ilk vodem alınca 1gb veriyorya aynı onun gibi

aynen bundan :tşk:
10 tl yukle dedi vf. bende kırmadım
ee kırmayınca 500 mb hediye etti emme kota bilgisi her hakkı mahfuz gibi görünüyor :bilmm

Üst Alt