Faturasız Vodafone Hattımı fazla kullanmıyorum Telsiz kullanım ucretini nasıl iptal ederim ?

Sponsorlu Bağlantılar

Delyyyy

Delyyyy

Üye
    Konu Sahibi
Vodafone Hattımı fazla kullanmıyorum Telsiz kullanım ucretini nasıl iptal ederim ?
Vodafone Hattımı fazla kullanmıyorum Telsiz kullanım ucretini nasıl iptal ederim ? Standart yazıp sms atıyorum ama uygun degilmisim sozde bu tarife için.. hattımı da kapanmasın diye arada kontor atıyorum ama bir bakıyorum hic bişi kalmamıs hepsi gidiyor.. neden standart tarifeye gecemiyorum ? yada bu telsiz kullanim ucretini nasil iptal ettirebilirim ? almayan bi operator var mı acep ?

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
En Son Aveamı Ne Almıyordu Heralde Onu Her Türlü Vereceksin Maalesef Kaçarı Yok Ben Kullanmıyorum Filan Yok Kullan Kullanma Vereceksin Yapacağin Bişey Olmadığını Sanıyorum Ama Arayıp sor Olmazsa

Silinen Üye 325954

Silinen Üye 325954

Kapalı Hesap
benim bildiğim kadar ile telsiz kullanım ücretini kullan kullanma ödersin tek kurtuluşu hattını kullanmıyorsan iptal ettir kurtul yoksa birikir tl yüklediğin zaman tıkır tıkır alır.

Delyyyy

Delyyyy

Üye
    Konu Sahibi
ya internette baktım 2016 da vodafone a hattını tasıyan yada yeni hat alan yıl sonuna kadar odemicekmis sozde .. bakalım bir hattımı tasıcam .. digerinide baska bir yere tasırız o zaman yapcak bişi yok :)

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Hattı Kapattırınca Almıyormuş Öyle Duydum :islik

• Beğen
Tepkiler: Delyyyy
Onur K.

Onur K.

Üye
ya internette baktım 2016 da vodafone a hattını tasıyan yada yeni hat alan yıl sonuna kadar odemicekmis sozde .. bakalım bir hattımı tasıcam .. digerinide baska bir yere tasırız o zaman yapcak bişi yok :)
1 ay önce yeni hat aldım, her ay öpüyor 1.58₺.

cihanata_1

cihanata_1

Üye
mh ile konuş standat tariye geçmene yardımcı olabilirler belki:)

IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
Her yılbaşı hattını tası. Ben hiç vergi vermedim

• Beğen
Tepkiler: cihanata_1

Üst Alt