vodafone hat yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
alcnn

alcnn

Üye
    Konu Sahibi
vodafone hat yardım
merhaba. açık olarak vodafone hat almıştım. 7-8 yıldır kullanıyorum. hat sahibini tanımıyorum. bu hattı kendi üzerime nasıl alabilirim. teşekkürler.

stormy20

Üye
Vodafone cep merkezlerine git fakat hattında
yanında olsun soruyorlar açık hat olarak aldığını
söylersen ücretsiz üzerine alabilirsin

bilge_adam

bilge_adam

Üye
Valla benim bildiğim kadarıyla kardeşim. Benim 2 hattım var birini kardeşim kullanıyor üzerine gecirelim dedik. Vodafone a sorduk. Bizden 25 tl istediler. Açık hat olduğunu söylersin. Ama bildiğim kadarıyla hat kimin üstüne ise onun kimlik fotokopisini istiyorlar. Hani sorun çıkmasın diye. Örnek verirsek. Şimdi diyelim senin kullandığın açık hat benim üzerime olsun. Sen üzerine almak için gittin ve bundan benim haberim oldu. Ben o zaman ne kıyametler koparırim. Senin için demiyorum. Öyle birşey olursa diye. Ama yine de git. Için rahatlasın. Olmazsa da yapacağın tek şey o InsanLa konuşmak.

Malamadrı

Malamadrı

Üye
açık hatlar sağlıklı değil onu kır at yeni baştan al bence

alcnn

alcnn

Üye
    Konu Sahibi
açık hatlar sağlıklı değil onu kır at yeni baştan al bence
kırmayı düşündüm ama 7-8 yıldır kullanıyorum. herkeste bu numaram var. birde numara çok güzel 545 xxx a xxx şeklinde. bundan dolayı yapamadım.

bilge_adam

bilge_adam

Üye
kardeşim bir tane yasa çıkacakmış onu bekle. O yasada hat sahibi Önemli değil. Hattı üstüne ücretsiz veya küçük bir miktar ücretle de alabilecekmişsin. Bekle kısacası

stormy20

Üye
Ali kardeş ben yaptım ücretsiz bi şekilde rahat ol yani

d3likanLI

Üye
kırmayı düşündüm ama 7-8 yıldır kullanıyorum. herkeste bu numaram var. birde numara çok güzel 545 xxx a xxx şeklinde. bundan dolayı yapamadım.

hat aktif durumdaysa kimliğinle git hatta şifre gönderiyorlar şifreyi adama verince ücretsiz devir yapılıyor ekim 2013 e kadar vaktin var hattın asıl sahibine de itiraz etmek için 1 sene hak veriyorlar

bilge_adam

bilge_adam

Üye
her vodafone bayisi bir Olmuyor. Adam sana tutturup ücret vardır derse ne yapabilecek. Ondan dolayı biraz daha beklesin. Dün sordum bizzat vodafone ana bayi söyledi yasa çıkacak diye.

alcnn

alcnn

Üye
    Konu Sahibi
cevaplarınız için teşekkürler. dün gittim üzerime aldım. ücret almadılar...

bilge_adam

bilge_adam

Üye
hayırlı olsun kardeşim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt