Vodafone gelen aramalar sorunu

Konu, 'Vodafone Destek / Sorun / Şikayet' kısmında dedeminoglu tarafından paylaşıldı. Okunma: 3492 | Cevaplanma: 16

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

1. Arkadaşlar telefonuma gelen tüm aramalarda numaralar gözükmuyor."bilinmiyor" yazıp duruyor.beni arayanlar numaralarını gizlemedigi halde yine de numaraları gözükmuyor..ACİLL YARDIM LÜTFEN....

2. Bu konuda bilgisi olan kimse yok mu beyler.

3. Ilginç bi durum hattını başka tele tak. Ordan arasınlar böylece sorunun nerden kaynaklandığını anlarsın

4. Büyük bir ihtimal telefonundan kaynaklanan bir sorun...

5. Hattı çıkarıp başka tele taktım değişen bi sey olmadı malesef...vodafone self servise girdim bi şey yapabilir miyim diye ama orda da bi sey bulamadim...başka çözüm ne olabilir...

6. müşteri hizmetlerini ara numara gözükmeyi açsin

7. Sorunu hallettim arkadaşlar...fikirleriniz için teşekkürler...

8. Tamamda nasıl halletttiğini yazsan daha faydalı olurdu ileride böyle bir sıkıntı yaşayanlar için çözüm olabilir.

9. Doğru söylüyorsun kardeş...vodafone online self servis menüsunun hat işlemleri-servis tercihlerim-numara gizleme servisini deaktif edip....işlemi sonlandirdim..... Artik sizi arayan herkesin numarasını görebilirsiniz...

melankoli44 ve S.c.k.N bunu beğendi.
  10. aynen dediğim gibi

11. Kesinlikle aynen o şekil...iyi de durup dururken ne diye öyle oldu anlam veremedim

12. *#xxx# yes diye oluyordu xxx olanı unuttum

13. *253# bunu mu demek istedin...

14. yok o değil 2 rakamlı idi

15. Peki senin söylediğin ne için...

16. Caller ID

17. Caller ID i biliyorum ama tuşları hakkında bilgim yok...

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Konu ile alakalı site aramaları:

1. gelen aramalar bilinmiyor yaziyor