Vodafone faturalıya geç 250 dk her yöne kazan (4 ay)

Sponsorlu Bağlantılar

s.volkan

s.volkan

Üye
    Konu Sahibi
Vodafone faturalıya geç 250 dk her yöne kazan (4 ay)
Vodafone'lu olmanın tam zamanı! Niye mi? Basit. Anlatalım.
Numaranızı Vodafone faturalıya taşıyın, her yöne bedava 1000 dakika kazanın.

Hediye dakikalarınız 4 ay boyunca 250'şer dakikadan hesabınıza geçsin, 4 ayda 1000 dakika sizin olsun! İşte hepsi bu kadar.

----
3 Nisan-3 Mayıs 2009 tarihleri arasında Vodafone faturalı hatta numarasını taşıyarak geçiş işlemini başarı ile gerçekleştiren, tüm aboneler 1000 dk heryöne bedava görüşme kazanıyor.

- Abonelerin kampanyadan yararlanması için;
*Kampanya tarihleri arasında hattının Vodafone faturalıya taşıma işleminin başarı ile tamamlanması,
*Yeni Ceplimitsiz Faturalı (bireysel ,kurumsal) tarifelerinden veya CepKonuş tarifelerinden birinin seçilmesi;
*Tarifeye bağlı kampanya opsiyonunun abone aktif olduktan sonra opsiyon seçimi ekranından tanımlanması,
gerekmektedir.

İlgili işlemlerin yapılmasının ardından aboneler 1000 dakikayı, aylık 250 dakika olmak üzere toplam 4 ayda kazanacaklardır.

*Kampanya Esasları;

*Her Yöne 1000 Dakika Kampanyası, Numarasını diğer operatörlerden taşıyarak Vodafone’a gelen aboneler yeni CepLimitsiz tarifeleri (Kurumsal,Bireysel) veya CepKonuş tarifelerini ve bağlı opsiyonlarını seçmeleri durumunda yararlanabilir.
*Belirtilen şartları sağlayarak kampanyaya dahil olan Vodafone aboneleri ilave bir ücret ödemeden mevcut paket haklarının üzerine paketinin ve opsiyonunun özelliğine göre Turkcell, Avea,Vodafone veya sabit hat numaralarını ararken kullanabilecekleri ücretsiz 1000 dakika kazanacaklardır.
*1000 dakika abonelerin hesabına bağlı opsiyonu seçerek kampanyaya katılımlarının gerçekleştiği andan itibaren 30 gün için 250 dakika olmak üzere toplam 4 defa (120 gün) yüklenecektir.
*30 gün içinde kullanılmayan dakikalar abone hesabından silinir.
*Numarasını diğer operatörlerden taşıyarak kampanyaya dahil olmuş aboneler izleyen dönem içerisinde (120 gün boyunca) paket değişikliği, iptal, şebeke içi, dışı geçiş durumlarında kampanyadan yararlanma haklarını ve bedava haklarını kaybedeceklerdir.
*Bir GSM numarası sadece bir kere kampanyadan yararlanabilecektir.
*Hediye dakikalar özel servisler ve uluslararası aramalar için kullanılamaz
*250 dakikanın kullanım önceliği bulunmaktadır.

paradox1026

paradox1026

Üye
Kanka yha hep açılan konuları açıyosun:D
kampanya çıkalı 1 ayı geçti yha

s.volkan

s.volkan

Üye
    Konu Sahibi
paradox sen eminmisin shopta çalıştığına :)

Kampanya daha dün çıktı..

1 aydır olan FATURASIZ HATLARA GEÇENLER İÇİNDİ
Şimdiki Faturalı HATLARA GEÇEN :bann:

paradox1026

paradox1026

Üye
paradox sen eminmisin shopta çalıştığına :)

Kampanya daha dün çıktı..

1 aydır olan FATURASIZ HATLARA GEÇENLER İÇİNDİ
Şimdiki Faturalı HATLARA GEÇEN :bann:

Ben Vodafone'dan Çıkalı 3 haftayı geçti:)

xR4d

xR4d

Üye
iimiş :)

:D

papi40

papi40

Üye
:box

maivesiyah

maivesiyah

Üye
Arkadaşlar ben geçiş yaptım 2 gün önce hat henüz açılmadı. Sırf bu 1000 dk için geçtim. Geçiş işlemini yapan eleman cep öğrenci yapalım mı dedi sonradan uğraşmazsınız tamam dedim. Şimdi yukarıdaki kampanya esaslarında "CepLimitsiz tarifeleri (Kurumsal,Bireysel) veya CepKonuş tarifelerini ve bağlı opsiyonlarını seçmeleri durumunda yararlanabilir. " yazıyor. Ne olacak şimdi anlamadım. 1000 dadika gelmeyecek mi ? Bi yardımcı olursanız sevinirim boşa geçmiş olmayalım

sarıoklar

Üye
yukarıdaki kampanya fatural hatlar için ama aynı kampanya kontörlü hatlar için de geçerli.

Yüksel AYAN

Üye
1998 YILINDAN İTABEREN 05357433090 NUMARALI HATTI KULLANIYORUM VE HATTI ALDIĞIMDA AÇIK HAT OLMASI SEBEBİYLE HAT BENİM ÜZERİME DEĞİLDİ VE BENDE REHBERİMDEKİ İNSANLARIN BENİMLE İLETİŞİM KURMASINDA ZORLUK ÇEKMEMELERİ İÇİN HATTI ÜZERİME ALMAK İSTİYORUM BUNU GERÇEKLEŞTİRMEM İÇİN NE YAPMAM GEREKİYOR HATTIN KİMİN ÜZERİNE OLDUĞU BELLİ DEĞİL BANA YARDIMCI OLMANIZI ARZ EDERİM YÜKSEL AYAN
:nono:

ibisim

Üye
ben bu qün aldım 100 kntr qelmedi 250 dk neymiş efendm kampanya bitmiş ulan siz demedinizmi 4 ay boyunca 250 dk qelcek diye bu kampanyayı hesaplamadınızmı o zmn dallamalar adamı sinir etmeyin.

roko33

Üye
Arkadaşlar vodafone kontörlü hat fiyatlarından haberiniz varmı acaba bilen varsa bi zahmet cvp bekliyorum selamlar.

Üst Alt