vodafone cepte bedava tv

Sponsorlu Bağlantılar

o9uz

o9uz

Üye
    Konu Sahibi
vodafone cepte bedava tv
En çok kanal seçeneği bulunan ve bedava olarak hizmet veren tek şebeke. Ayarlar için önce MMS yazın 7070'e gönderin. Gelen Vodafone_MMS olan bağlantı noktasını kaydedip varsayılan bağlantı olarak ayarlayın. Sonra Video Yazın 7070'e gönderin. Gelen link üzerinden TV olayına bağlanın. Ordan haberler, spor haberleri, hava durumu, vizyondaki film fragmanları, vizyona girecek olan film fragmanlarını bedava ve video olarak izleyebilirsiniz. Bunun yanında tabii ki Canlı TV de var. Kontör olayı da şöyle: MMS üzerinden bağlantı sağlandığı için Kontör gitmiyor.

bu arada şubat 2008 e kadar uzadı gerçi devamlı uzuyo yaklaşık üç senede bu 12 veya 13. uzatma

:megafon:bu 13. paylaşımım

__Midas__

__Midas__

Üye
hocam çok defa verildi ama genede teşekkürler,,

ukalgs

ukalgs

Üye
sağ ol

o9uz

o9uz

Üye
    Konu Sahibi
verildiğini tahmin edebiliyorum ama olsun belki bilmeyen vardır.belki uzatıldığından haberi olmayan vardır

BuRacK

BuRacK

Üye
teşekkürler

systemchi

systemchi

Üye
Vodafone uzatmaya mecbur zaten.Çünkü cepten tv izlemeye çalışsan bile görüntüler berbat bişey anlaşılmıyoo.

o9uz

o9uz

Üye
    Konu Sahibi
zaten ben de kullanmayı bıraktım

nozden

nozden

Üye
Bilgi Için Saol

orucayus

Üye
eywallah

o9uz

o9uz

Üye
    Konu Sahibi
ne gibi_?

asll

Üye
1 Nisana Kadar Uzatıldı

arslansem

arslansem

Üye
Teşekkürler haber için :)

elmyra

Üye
gerekli alt yapı tam oluşturulamadığı için uzuyooo dahaaa cokk uzarrr

o9uz

o9uz

Üye
    Konu Sahibi
bence de

farukhan

farukhan

Üye
uzasın bakalım nereye kadar.. motorola cep tvsini çıkardı bile..

felekmest

felekmest

Üye
En çok kanal seçeneği bulunan ve bedava olarak hizmet veren tek şebeke. Ayarlar için önce MMS yazın 7070'e gönderin. Gelen Vodafone_MMS olan bağlantı noktasını kaydedip varsayılan bağlantı olarak ayarlayın. Sonra Video Yazın 7070'e gönderin. Gelen link üzerinden TV olayına bağlanın. Ordan haberler, spor haberleri, hava durumu, vizyondaki film fragmanları, vizyona girecek olan film fragmanlarını bedava ve video olarak izleyebilirsiniz. Bunun yanında tabii ki Canlı TV de var. Kontör olayı da şöyle: MMS üzerinden bağlantı sağlandığı için Kontör gitmiyor.

bu arada şubat 2008 e kadar uzadı gerçi devamlı uzuyo yaklaşık üç senede bu 12 veya 13. uzatma

:megafon:bu 13. paylaşımım

teşekkürler devam ettiğini bilmek güzel bir şey

DJ GENTLEMAN

DJ GENTLEMAN

Üye
Video yazıp yolladım cevap gelmedi bana beyler

safakyasak

safakyasak

Üye
Arkadaşlar Eskisi Gibi Alınmıyor Ayarlar Ve Ek Olarakta Alt Yapıyla Alakalı Değil,sadece ücretlendirme şu An Için Yapılmıyor,zaten Alt Yapı Müsait Olmasa Bu Servis Kullanılamaz

Newwave

Newwave

Üye
Arkadaşlar 1 ocak 2008 itibariyle ücretli olacakmış diye duydum siz kullanmadan bi müşteri hizmetlerini arayın sonra kontörler gitmesin bilginize.

Üst Alt