• Üye Haberleri - İncelemeleri bölümümüzde sadece üyelerin kendi yazdığı haberler ve oluşturduğu incelemelere yer verilmektedir. Haber kaynaklarından veya farklı bir kategoriden, birebir alınan içerikler paylaşılamaz.

Vodafone, Cep Dolusu Mesaj Paketini 7.8 Türk Lirasına Sunuyor!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
Vodafone, Cep Dolusu Mesaj Paketini 7.8 Türk Lirasına Sunuyor!
Türkiye’nin en avantajlı tariflerini ve kampanyalarını sunan Vodafone, her yöne 7.8 TL’ye tam 3.000 SMS kazandırıyor. Vodafone Cep Dolusu Mesajı’ndan hemen yararlanmak isteyenlerin ABONE yazıp, 7333’e ücretsiz SMS göndererek dolu dolu mesajlaşabilirsiniz. Ancak heryöne gün içerisinde kısıtlı olarak 100 SMS gönderebilirsiniz. Eğer şebeke içi SMS paketiniz mevcut ise şebeke içi bir numaraya yolladığınız mesaj o paketten, şebeke dışına yolladığınız mesaj ise Cep Dolusu Mesaj paketi üzerinden gidecektir. Kalan bakiyenizi öğrenmek için ise '' Bakiye '' yazıp 7333’e SMS göndermeniz yeterli olacak.

( En avantajlısı yine Vodafone'den! )

crazy_cocukq

Üye
saçma ya günde 100 smsden fazla atanlar war o kısıtlama olmasaydı süperdi ama

djsalih91

djsalih91

Üye
bu haberi bekliyordum sağol yine fakir babası vodafone :ehe

izmirligenc

izmirligenc

Üye
msj konusunda en iyisi avea ama bunun heryone olmasi guzel

Aziz™

Aziz™

Üye
günde yüz mesaj neki.ben uzun mesajı 8 kısa mesaj ücreti ödeyerek gönderebiliyorum bazıları 6 vs.günde 100 tane mesaj çeksem en azından günde 500-600 olması lazım

djsalih91

djsalih91

Üye
kardeş karekter desteğini indirgenmiş yaparsan uzun dahi yazsan max 2 kısa msj olarak gider gerçekten uygun sms kampanyası bu bence :oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt