Vodafone Bedava TV Linkleri 13.05.2013 Bulundu.

Sponsorlu Bağlantılar

freeinternet21

Üye
    Konu Sahibi
Vodafone Bedava TV Linkleri 13.05.2013 Bulundu.
TL Yokken girin ben öyle girdim. [Telefonunuzun tarayıcı kısmına yazınız] 212. 65. 154 .21 /wap /xhtml channelpagemtv / live /1 212. 65. 154 .21 /wap /xhtml channelpagemtv / live /2 Sondaki sayı var 1'den 15 kadar yazın farklı kanallar açılır.:) Boşluğu sil link gönderemiyorum. Hiçbir yerde yok sadece burada paylaşıyorum saygılar.:)

burakkk97

Üye
xhtml ile channelpagemtv arasinda ne var?

kanarya55

kanarya55

Üye
bunu doğru dürüst yazsaniz iyi olurdu :d

1tebessum

1tebessum

Üye
TL Yokken girin ben öyle girdim. [Telefonunuzun tarayıcı kısmına yazınız] 212. 65. 154 .21 /wap /xhtml channelpagemtv / live /1 212. 65. 154 .21 /wap /xhtml channelpagemtv / live /2 Sondaki sayı var 1'den 15 kadar yazın farklı kanallar açılır.:) Boşluğu sil link gönderemiyorum. Hiçbir yerde yok sadece burada paylaşıyorum saygılar.:)

çalışmıyor voda önlemini almış.

İzlemek istediğiniz Kanal D kanalı, aşağıda belirtilen Mobil TV paketleri içerisindedir.Kanal D kanalını izlemek için lütfen aşağıdaki paketlerden birine abone olunuz.Paket isimlerinin üzerine tıklayarak,abonelik sayfalarına gidebilirsiniz.Standard PaketNTV TRT Çocuk Vodafone Show TV Mehtap TV Star Samanyolu TV Euronews Kanal Türk TRT 6 TRT Avaz CNN Türk Kanal 7 Kanal 24 TRT 1 Samanyolu Haber Yumurcak TV Kanal D Haber Türk Kral TV TRT Okul Süper PaketTRT Çocuk NTV Akıllı TV Show TV Mehtap TV Samanyolu TV TRT Belgesel TRT Avaz TRT Müzik Kanal 7 Dream Türk Samanyolu Haber Yumurcak TV Haber Türk Kral TV TRT Okul Vodafone NTV Spor TRT Türk Dream TV SonyMusic Star Euronews Kanal Türk TRT 6 Number One CNN Türk TJK Mobil TV CNBC-e Kanal 24 TRT 1 Behzat Ç. Kanal D Power Türk TRT Spor NR1Turk Mobil TV

ljungberg00

Üye
Bende vodofone live açılmıyor ne yapmam gerek ?

DosTKaM

DosTKaM

Üye
Kardeş Linkleri Biraz Düzgün Girseydin DAha Güzel Olucaktı.

- - - Eklendi - - -

İndirme Başarısız Desteklenmeyen Dosya Türü Karşıma Çıkıyor. Konu Kilit. :locked2:

Üst Alt