Vodafone aylık cepnet iptal

Sponsorlu Bağlantılar

emrah_5353

emrah_5353

Üye
    Konu Sahibi
Vodafone aylık cepnet iptal
Arkadaşlar aylık paketimi nasıl iptal edeceğim?nereye mesaj atacağım bir yardımcı olun lütfen

cellat_34

Üye
ıptal aylık cepet => 3636 :)

By Burhan 2010

By Burhan 2010

Üye
AYLIKCEPNET IPTAL yaz 3636 gönder ücretsizdir bu servis 1 dakika içinde sana bilgi mesajı gelir, aylık cepnet paketiniz iptal edilmiştir şu tarihe şu saata kadar olan hakkınızı kullananabilirsiniz diye mesaj gelir ve aylık cepnetin iptal edilmiş olur.

byhsnhsyner

Üye
ya ollmuyo hepsini denedim

NOKIA E63 MAVI

NOKIA E63 MAVI

Üye
Güzel kardesim vodafon online işlemlerden kullanı adı ve şifrenle giriş yap internet seçenekleri menüsünden tek tıkla iptal işlemini gerçekleştir. Niye mesaj işleri ile zaman kaybediyorsun slm.

Larock

Larock

Üye
IPTAL AY
3636 ya gönder.

rapper38

Üye
AYLIKCEPNET IPTAL yaz 3636 gönder ücretsizdir bu servis 1 dakika içinde sana bilgi mesajı gelir, aylık cepnet paketiniz iptal edilmiştir şu tarihe şu saata kadar olan hakkınızı kullananabilirsiniz diye mesaj gelir ve aylık cepnetin iptal edilmiş olur.
Yahu arkadaş bilmediğin anlamadığın konu üzerinde ne diye fikir beyan eder okadar milletin kredisinin içine edersin anlamadım ki!!!
Yanlış bu şunu bilen adam akıllı biride yokmuş hani

EroL

EroL

Emekli Yönetici
IPTAL AY yazıp 3636 ya göndereceksin, iptal edildiğine dair sana mesaj gelecek. Aynen yazdığım gibi büyük küçük harflere ve boşluğa dikkat ederek yaz.

Ayrıca size yardımda bulunan arkadaşımız siteden banlandı ( uzaklaştırıldı ) size cevap veremz bu sebepten.

boyabatlı

boyabatlı

Üye
*3636# arama tuşu işte sana işlem menüsü ister cepnet aç ister cepnet kapat

• Beğen
Tepkiler: hayalbazhayal

hayalbazhayal

Üye
boyabatlı çookk teşekkür ederim kardeş eyvallah bunu bilmiyordum sağol
sayende öğrendim denedim...:oke:

mertkcb

Üye
aylık cepneti iptal ettikten sonra bir daha cepnet alınıyomu bu konuda bilgi verebilirmisiniz

EroL

EroL

Emekli Yönetici
iptal ettikten sonra abonelik yenilenmiyor. aynı ay içinde iptal ettiğinde yeni bir paket alamıyorsun süre sonunu beklemen gerekiyor.

Üst Alt