vodafone aylık cepnet internet hızı

Konu, 'Vodafone Servisleri / 3G' kısmında batuone tarafından paylaşıldı. Okunma: 8014 | Cevaplanma: 10

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. vodafone aylık cepnet internet hızı

< Resmi açmak için tıklayın >

durum ortada en azından adamlar ttnet gibi yalancı değil ayrıca 3 g siz telefondan bağladım bilgisayara bu hızda olması çok normal

--------------- Ekleme ---------------

not: 6300pc suıte modunda pc ye bağlanıp denemiştir :)

Yazan: batuone
    kadirkutlu_fb bunu beğendi.
  2. Nette gezinirken teldeki gbı pcdede yavas mı peki ?

3. ben de telin netiyle pc den giriyom telim samsung c3510 3g siz vodafone cepnet sınırsız paket var
    biraz yavaş ama en azından ttnet ten iyi çünkü iki de bir net kesiliyo bi kullandıkça yavaşlıyo verdikleri modemden zaten hayır gelmez
    ttnet 4 gb ye 29 tl alıyo vodafone sınırsıza 7.99 tl hem cepten giriyom hem pc de

4. Valla arkadaşlar vodafone net sınırsız ama dikkatinizi çekerim maksimum 30kb/sla (zorda kaldıkça kullandığımdan biliyorum) geliyor şimdi ttnetle kıyas edilmez bence hani ttnet de arada kesiliyor filan ama ne yapalım onlarda bu işin tuzu biberi alışıyor insan bir süre sonra şimdi ben 450kb/S ile dosya çekiyorum vodafone netle 3 te biri gelmez yani onun gerçekçi olalım:)

5. evet ttnet'in verdiği modem beş para etmez :catcat: böyle hem daha ucuz hemde kesilme olmuyor nette tabi biraz yavaş ama bişey indirmedikçe sorun olmuyor yani gazete okumak faceye bakmak maillere bakmak için birebir :oke:

6. Arkadaşlar cepnetle ttnet kıyaslanmaz.Bende ceptenet kullandım yavaş internet.Wep Camde bile düzgün ekrana gelmıyor donuyor.Gazete okumak sitelerde gezmek isteyen biri için bu paket.Saatlik pakette bile 100mbden sonra ınternet yavasliyor.Şuanda ttnet sınırsız kullanıyorum cepte neti ise cep telefondan internete girmek için kullanıyorum.Evden Dİşarı çıkınca leptopla pc suitle kullanıyorum.

7. Arkdaşlar bende 6630 war opera mini 10.0 dan nete gryorum 70kb/s hznda pc.de 140kb/s hznada ama fazla zorlayınca 15kb/s düsüyo

8. zaten ttnetle kapışmıycağını bende dedim gazete okumak maillere faceye bakmak için birebir ama ;)

Sarangni bunu beğendi.
  9. Kardeş ben usb driverini yükleyebilseydim bende teste tabi tutardım.Ama yükleyemedim işte

10. ben cepnet paketi almadm 5800 la çok hızlı. Abartısız 100 150 kb da indirdim opera mobile ile 3 tane film ve call of duty 4 ü indirdim 2 günde nasıl oldu bilmiyorum ama öyle

11. Ben iki gün önce n70 telim ile nokıa pc stiue ile bağlandım oldukça iyi. Cep telefonu gibi yavaş değil ama kotayı çabuk doldurur sanırım.

vodafone aylık cepnet internet hızı konusuna benzer içerikler

1. Vodafone günlük&aylık cepnet hızını pc'de arttırma! ( 3 Eylül 2010 | Vodafone Destek / Sorun / Şikayet )

Arkadaşlar çoktandır vodofonon sınırsız 50kuruşluk internetini kullanıyorum şimdiye kadar 10gb indirmişimdir fakat hızı beni deli ediyo hızını arttıracak bişeyler bulan arkadaşlarımız varsa bizi bilgilendirebilir mi? Büyük bi hizmet olcak çünkü!
  2. vodafone aylık cepnet hızı arttırıldımı? ( 11 Eylül 2010 | Vodafone Genel Bilgiler / Haberler )

arkadaşlar tam 3 gündür aylık cepnet imin hızı arttı... 20 -30 kb/s de sürünen hızım 3 gündür 150-200 ü görüyor... Benim hattın vodafone tv süperpaketini de iptal etmemişlerdi . Tam 1 senedir ücretsiz tv izliyorum. Acaba vodafone mobil tv ve...
  3. Vodafone CepNet internet hız engeli aşılabilir mi ??? ( 25 Mart 2011 | Vodafone Destek / Sorun / Şikayet )

Herkese kolay gelsin hayırlı akşamlar diliyorum ! Vodafonun aylık CepNet paketi var bilindiği gibi 100 mb kullanımından sonra hızı baya bi düşürüyor yani internet hızına engel getiriyor benim de sorum bu , engeli nasıl kaldırabiliriz hız...
  4. Vodafone Aylık Cepnet Hız a bakın ondan sonra karar verin! ( 13 Eylül 2011 | Vodafone Servisleri / 3G )

Arkadaşlar vodafone internet kullanıyorum... Dns lerim Google dns. Hızlandırma için crosespedd- İnce ayarları Internet Cyclone ile yaptım. Bilgisayar yeni kurulmuş temiz bir xp.. vodafone aylıkcep adsl ve uydunet bağlatamayanlar için..süper...
  5. Vodafone Yeni Aylık 250Mb Hız Kotali Cepnet :) ( 12 Mayıs 2012 | Vodafone Genel Bilgiler / Haberler )

Hayırlı Sabahlar Arkadaşlar Yeni Aylık Cepnet Çıktı. 250mb Kotadan Sonra 96Kpsb Düşüyor Üstelikte 3Ay 7 Tl Diğer 3Ay Sonrası 14Tl Ohh Be Yaşasın Vodafone !!!:aha:
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
03 Ağustos 2015 Pazartesi - 22:10:26