vodafone aylık cepnet internet hızı

Sponsorlu Bağlantılar

batuone

Üye
    Konu Sahibi
vodafone aylık cepnet internet hızı

durum ortada en azından adamlar ttnet gibi yalancı değil ayrıca 3 g siz telefondan bağladım bilgisayara bu hızda olması çok normal

--------------- Ekleme ---------------

not: 6300pc suıte modunda pc ye bağlanıp denemiştir :)

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 1929612

babacano99

Üye
Nette gezinirken teldeki gbı pcdede yavas mı peki ?

Silinen Üye 1929612

Silinen Üye 1929612

Kapalı Hesap
ben de telin netiyle pc den giriyom telim samsung c3510 3g siz vodafone cepnet sınırsız paket var
biraz yavaş ama en azından ttnet ten iyi çünkü iki de bir net kesiliyo bi kullandıkça yavaşlıyo verdikleri modemden zaten hayır gelmez
ttnet 4 gb ye 29 tl alıyo vodafone sınırsıza 7.99 tl hem cepten giriyom hem pc de

mert_1047

mert_1047

Üye
Valla arkadaşlar vodafone net sınırsız ama dikkatinizi çekerim maksimum 30kb/sla (zorda kaldıkça kullandığımdan biliyorum) geliyor şimdi ttnetle kıyas edilmez bence hani ttnet de arada kesiliyor filan ama ne yapalım onlarda bu işin tuzu biberi alışıyor insan bir süre sonra şimdi ben 450kb/S ile dosya çekiyorum vodafone netle 3 te biri gelmez yani onun gerçekçi olalım:)

batuone

Üye
    Konu Sahibi
evet ttnet'in verdiği modem beş para etmez :catcat: böyle hem daha ucuz hemde kesilme olmuyor nette tabi biraz yavaş ama bişey indirmedikçe sorun olmuyor yani gazete okumak faceye bakmak maillere bakmak için birebir :oke:

ilo53

ilo53

Üye
Arkadaşlar cepnetle ttnet kıyaslanmaz.Bende ceptenet kullandım yavaş internet.Wep Camde bile düzgün ekrana gelmıyor donuyor.Gazete okumak sitelerde gezmek isteyen biri için bu paket.Saatlik pakette bile 100mbden sonra ınternet yavasliyor.Şuanda ttnet sınırsız kullanıyorum cepte neti ise cep telefondan internete girmek için kullanıyorum.Evden Dİşarı çıkınca leptopla pc suitle kullanıyorum.

ejdermamut

ejdermamut

Üye
Arkdaşlar bende 6630 war opera mini 10.0 dan nete gryorum 70kb/s hznda pc.de 140kb/s hznada ama fazla zorlayınca 15kb/s düsüyo

batuone

Üye
    Konu Sahibi
zaten ttnetle kapışmıycağını bende dedim gazete okumak maillere faceye bakmak için birebir ama ;)

• Beğen
Tepkiler: Sarangni
maho78amr

maho78amr

Üye
Kardeş ben usb driverini yükleyebilseydim bende teste tabi tutardım.Ama yükleyemedim işte

kajmerX

Üye
ben cepnet paketi almadm 5800 la çok hızlı. Abartısız 100 150 kb da indirdim opera mobile ile 3 tane film ve call of duty 4 ü indirdim 2 günde nasıl oldu bilmiyorum ama öyle

kelikuputis

Üye
Ben iki gün önce n70 telim ile nokıa pc stiue ile bağlandım oldukça iyi. Cep telefonu gibi yavaş değil ama kotayı çabuk doldurur sanırım.

Üst Alt