Vodafone Aylık Cepnet Hız a bakın ondan sonra karar verin!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
spyfurky

spyfurky

Üye
    Konu Sahibi
Vodafone Aylık Cepnet Hız a bakın ondan sonra karar verin!

Arkadaşlar vodafone internet kullanıyorum...
Dns lerim Google dns.
Hızlandırma için crosespedd-
İnce ayarları Internet Cyclone ile yaptım.
Bilgisayar yeni kurulmuş temiz bir xp..

vodafone aylıkcep adsl ve uydunet bağlatamayanlar için..süper bir özellik..
Facebook a girin gezin(fazla fotoğraf açmadan), haber sitelerin bakın, msn e girin..
Başka bir artısı yok..Çok yavaş oldugu resimde belli.:)

Lütfen artık şöyle hızlandırılıyor böyle hızlandırılıyor diye saçma sapan konular açmayın .
Ayrıca şunu da belirteyim keşke vodafone aylıkcepnet keşke 15 16 lira olsa da 2 3 kat hızlı olsa..O zaman tadından yenmez.Bu konuyu müşteri hizmetleriyle görüştüğümde rekabet kurulu en fazla bu kadarına izin veriyor diye saçma sapan bir açıklama yaptı.

zaza

zaza

Üye
:D bende kullanıyorum memnunum 3g ile zaten 100 mb nerdeyse bilgisayar hızında geziyorsun ama 100 mb biterse hız acayip yavaşlar çünkü ondan sonrasını bedava kullanıyorsun istersen gider ilk 3 ay 5 tl sonraki aylar 10 tlye turkcell 100mb kullan ama cepnet kullanan ve aşırıya kaçan birisine 2 gün bile yetmez...

Egeligenc10

Üye
ben de hız konusunda mail atmıştım. Ama şunu biliyorum ki. En ucuz net vodafone da. Bu wodem net paketlerinde de böyle. En azından aylık cep net i 128 kbps yapsalar buda bi adım olur bence

phasan

phasan

Üye
hiç yapmazlar

Dumbledore

Dumbledore

Üye
hızı artmaz herhalde sömüren çok :D

Kingmortall

Kingmortall

Üye
100 mb den sonrası yalan

fego

Üye
Wallaha km ne derse desın bence super :-)

phasan

phasan

Üye
bencede super

AlpReis

AlpReis

Üye
hızı biraz artırsalar gayette mükemmel olacak, şu andada iyi saylır

ufktt

Üye
20 kb/sn benim işimi fazlası ile görüyor bundan iyisi şamda kayısı :))

ak42

ak42

Üye
hızı düşük düşük olmasına da sinirsiz olması benim için önemli bu hızla da benim aylık sayac 2 GB ile 3 GB arası değişiyor ha bide şu var tabi keşke hızı 1MB falan olsa aylık 20 tl bile vermeye razıyim

viktoreznov

viktoreznov

Üye
ben de gayet memnunum. Acil bir işim olursa mesela büyük bi dosya indireceksem 80-90 mb gibi, saatlik vodemnet paketi alıyorum 1 tl'ye o zaman hız 60-70kb oluyor o da bana rahatlıkla yetiyor 1 saatliğine. Sörf için zaten gayet yeterli hızı.

BBAAHHRRİİ

BBAAHHRRİİ

Üye
ben denedım gayet güzel ama cepten bağlanırsan hızını kaybetmıyo :D ama pc ye baglarsam ben bıde aylık paketse allahhhhhhh kesın 90 gb yı gozden cıkarmaları lazım su an yerel ınternet kullanıyorum (telekom yanı ) 8 mbt aylık kot<m 90 gb den aşşagı olmuyor ......:D 7/24 download olursa olca o yan ı bu paketler anca arkadasın dedıgı gıbı ufak tefek ısler ıcın ıdeal......:D

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
Cepnet kalkıyor konunun uzamasına gerek yok :)

gölgee_65

gölgee_65

Üye
evet cepneti artik tarih kitaplarinda okuruz :D

fnldstntn

Üye
Ben iphone ile 3g acikken 4 mb/s hiz olcmustum tabi henuz kotayi asmadan..bu arada cepnete sadece yeni uyelik olmuyor varolanlar devam ediyor...

gölgee_65

gölgee_65

Üye
  • Beğen
Tepkiler: S.c.k.N
yunus1309

yunus1309

Üye
bence çok aşırı derecede saçma olmuş üniversite öğrencilerinin yüzde sekseni internet için vodafon hat alıyor kullanıyor ama bunlar iptal ettiler ben yaklaşık 1 yıldır kesintisiz kullanıyorum geçen gün yeni hat aldım aylık cepnet için ama iptal olduğunu duyunca resmen yıkıldım

Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
hızı fena değilmiş bence

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt