Vodafone 945 - program isteği

Sponsorlu Bağlantılar

mehsaidmet

Üye
    Konu Sahibi
Vodafone 945 - program isteği
arkadaşlar buraya biraz Vodafone 945 kullanan arkadaşlara yönelik program yüklermisiniz? malum Andoroidmarket kullanamadığımız için bazı programları bulamıyorum.Bulduklarımın bir kısmındada ayrıştırma hatası veriyor.
1-MsnTalk veya bir messenger programı
2-Youtube'dan video indirebileceğimiz bir program
3-Fring
4-Talking Tom
programlarını bulabilirseniz çok sevinirim. Ben de sizlere yükleyip güzelce kullandığım programları bilgisayarımdan girince yükleyeceğim buraya..Lütfen yardımcı oluuunnn

ibo_Star

ibo_Star

Üye
Onlarca market Alternatifi var

1. Android Turkiye Market
  2. Beyaz Kahraman Market Programı
  3. Droid Park Market
  4. Android Pazarı Market
  5. Apk Marketim
  6. Maxicep Android OYUN-Uygulamalar-Temalar
  7. Ctrl Pda Forum - - -
  8. Slide ME (ingilizce)
  9. Ayrıca Forumda Applanet uygulması BURDA

emrepreston

emrepreston

Üye
arkadaşlar vodafone 945 i turkcelle kullanabilir miyim ? şimdiden çok teşekkür ederim :)

planetxy

Üye
Merhaba arkadaslar 2gun once vodafone 945 aldm ve telefon cok kullanisli hatta simdi bile telefondan yaziyorum telefon bir cep bilgisayari gibi hat konusuna gelirsek ben bu telefonda avea hat kullaniyorum ve uyumlu android sayesinde cok daha guzel bir telefon herkese tavsiye ederim ben izmirdevzor buldim bu telefonu acele etsenz iyi edersiniz almak icin :)

valian

Üye
İlla vodafone hat olması gerekmiyor . Ben Turcell'de kullanıyorum , ayrıca telefon çok kullanışlı .

ali8914

Üye
arkadaşlar, ben de vodafone 945 aldım. android hakkında bilgim yok. bunun işletim sistemini 2.2 ye manuel olarak güncellemek mümkün mü acaba? bilgisi olan arkadaşlar cevap verirse sevinirim...

ibo_Star

ibo_Star

Üye
arkadaşlar, ben de vodafone 945 aldım. android hakkında bilgim yok. bunun işletim sistemini 2.2 ye manuel olarak güncellemek mümkün mü acaba? bilgisi olan arkadaşlar cevap verirse sevinirim...

hayirli olsun.1-imzamdaki 20 soru cevapta android konusunu oku.2-suan T10 ve 845 guncellendi 2.2 oldu.945 icin biraz bekle

blueking

blueking

Üye
vodofon 945 aldım internet üzerinden video izleyemiyorum

ibo_Star

ibo_Star

Üye
vodofon 945 aldım internet üzerinden video izleyemiyorum
Daha Evvel Cevapladım ama Bir Okuyun tekrar
http://www.maxicep.com/android-os/20-soru-cevap-ta-android-461527.html
Cihazınız Android 2.1
Yapabilecekleriniz.
Root (Her Şeye izin verir)-
Sistemde Gelen Demo ve Gereksiz Uygulamaları Kaldırmak
Temizlik-Yedekleme
Dosya Yöneticisi Kurma
Gerisi Hafıza Kartına Attığınız Programı Dosya Yönetici ile Kurmak
Suan için Vodafon 945 için Android 2.2 Rom yok.
Google arada bir arama yapın "Android 2.2 for vodafone 945 gibi"
Cihazın diğer ismi Zte Joe dir.

scorpion_29

Üye
ya canlar, vodafone 945 flash player varmı lutfen facebook youtube videolarını açamıyorum lütfen ne olurrrr

ertu55

ertu55

Üye

buraya bak dostum ben denicem birazdan haber veririm

ibo_Star

ibo_Star

Üye
ya canlar, vodafone 945 flash player varmı lutfen facebook youtube videolarını açamıyorum lütfen ne olurrrr
Skyfire Web Tarayıcısı pek çok Sitedeki Videoyu Gösteriyormuş.
Deneme Şansım Yok
Kurup Deneyin.Yorumunuzu Paylaşın

haskocaman

Üye
2 gun once 2 adet vodafone 945 telefon aldım. sadece acılıp menusune falan bakıldı. ılgılenen arkadaslar varsa satmayı dusunuyorum. orjınal kutusunda 2 adet cihaz var. ozelden ulasınız.

ertu55

ertu55

Üye
arkadaşlar vodafone 945 cihaza flash player yükleniyor ama hiç bir işlevi yok yani yüklemesenizde olur

ibo_Star

ibo_Star

Üye
arkadaşlar vodafone 945 cihaza flash player yükleniyor ama hiç bir işlevi yok yani yüklemesenizde olur
Flash player yuklemekten maksat
Facebook videolarını açsın diye
Açmıyorsa napalım flash playeri

firat1089

Üye
Arkadaşlar youtubeye girebiliyorum ama video izliyemiyorum sunucu bulunamadı tarzında bişiler çıkıyor yani kısacası video açilmiyor yardim. lütfen..

sehzadeapo

Üye
orjinal facebook uygulamasından zaten video izleniyor arkadaşlar bi bakmayı deneseniz !

KahnBurc

Üye
arkadaşlar aynı sorunları bende yaşadım fakat iyi bir araştırma ile tüm programlara ulaşılabiliniyor.telefonun android sistemi 2.1 şuan güncelleme yapmanıza gerek yok internet üzerinde arama yaparken yapmış olduğunuz aramaya android 2.1 eklemeyi unutmayın örneğin dosyalarıda android 2.1 flash player.apk şeklinde sonuna .apk ekleyip arattığınızda uygulamaya daha kolay erişirsiniz böyleliklede android markete kambur kalmadan herhangi bir siteden uygulamanızı indirirsiniz.ben şuan telefonla ilgili neredeyse herşeyi çözdüm teker teker yanıtlamak çok meşakatli olur yanlız araştırmaya devam etmenizi tavsiye ederim.bazı forumlarda 2.1 uyumlu flash player olmadığı yazıyor.öle bişe yok bu sürüme uygun flash player 10.1 mevcut

musti13

Üye
Arkadaşlar

Bunu kurunca flash videolar(Facebook youtube ve diğer siteler) izlenebiliyor mu?
Deneyip paylaşabilir msiiniz?

sql98

Üye
işe yarıyomu oluyosa bu teli bnde alıcam

Üst Alt