Vodafone 858 (Smart) oyunları

Sponsorlu Bağlantılar

demirkan_1999

demirkan_1999

Üye
    Konu Sahibi
Vodafone 858 (Smart) oyunları
vodafone smart için oyun arıyorum yardımınız için şimdiden teşekkürler
İşletim sistemi:Android™ 2.2.1 (Froyo)
İşlemci Hızı528 MHz
Dahili/Harici HafızaROM:512MB, RAM:256MB/ 32GB'a kadar micro SD kart desteği
3G HızHSDPA 3.6Mbps HSDPA bağlantı hızı
2G Frekans Bandı850/900/1800/1900 MHz
3G Frekans BandıWCDMA 2100 MHz
Ekran2.8 inç kapasitif ekran otomatik döndürme destekli
BağlantıWIFI 802.11 b/g/n ve WIFI router, Bluetooth 2.1 versiyon+EDR
RadyoFM Radyo
Kamera2.0 MP FF Kamera
NavigasyonaGPS desteği (GpsOne Gen7)
Boyutlar:103.8mm×56.8mm×12.6mm
Ağırlık100g
Konuşma Süresi270dakika
Bekleme Süresi380saat
UygulamaAndroid Market/ Google Mail/Google Search/Google Talk/Google Maps/Google Calendar/Android Uygulamaları (Latitude,Ses ile Arama, Ses Kaydedici,Haberler ve Hava Durumu,Hesap Makinesi)
DiğerFacebook/Twitter/Proximity/light sensor

Çok sagolun ya 14 gösterim 0 cevap :(
Çok sagolun ya 357 gösterim 0 cevap :s

zerocarzma

Üye
kardeş bendede aynı telefon var ve ben angry birds rio , racing thunder zombie city 2 labyrinth cs:starike back gibi oyunları rahatlıkla oynuyorum ama nfs shift oyunda grafikler bozuk (ilklerde yazılar ve yarış ekranı berbattı hiç bir şey belli olmuyordu sonradan başka bir tane indirdim yazılar düzeldi ama yarış ekranı düzelmedi) pes 11 açılmıyor fifa 10 ea ekranında takılı kalıyor gangstar ı ilklerde sd siyle yükledim sanırım ben kuramadığım için download istedi (internet paketim veya wifi olmadığı için yüklemedim) sonradan bir daha denedim bu seferde açılmadı gt motor acedemy vardı sanırım onu açıyor ama grafik belli olmuyor bozuk tivi gibi gösteriyor sonuç olarak hd oyunlar hariç bir çoğunu açıyor denebilir

Keş Remzi

Keş Remzi

Üye
Merhaba size yardım etmek istiyorum şimdi vereceğim dosyaları indirin
APK: Bunu telefonda herangi bir yere atın D Dosyaları: Winrarın içinde sandstorm diye bir klasöre olacak o klasörü masa üstüne atın daha sonra gameloft/games/İçine o klasörü atın attıktan sonra böyle olacak gameloft/games/sandstorm
Sonrada apk yı kurun kurduktan sonra anasayfaya gelin anasayfaya geldikten sonra menü tuşuna basılı tutun üstten RAM e gelin rami boşaltn bu arada donma falan olursa oyunda mobo advance task killer kullanın ;) Bu arada çalışıp çalışmadığını bana bildirirseniz size fakrlı alternatifler sumya çalışırım ama büyük olasılıkla çalışacaktır :)

Üst Alt