vodafone 500 mb internet hakkında yardım

Sponsorlu Bağlantılar

hasan_012

Üye
    Konu Sahibi
vodafone 500 mb internet hakkında yardım
Sona eren hediye internet kampanyasinda 588MB mobil internet kullandiniz. Size 500MB-ilk 3 ay 9,5TL paketini oneririz. ABONE NET500 yazip 3636'ya gonderin. diye msj geldi ben bunu yaparsam internet hızı kaç olur ?

goldenheros

goldenheros

Üye
vodafone hız kısıtı yapmaz bunda en hızlı sekilde girersin:oke:

hasan_012

Üye
    Konu Sahibi
online oyun oynanırmı peki , knight online gibi:)

ibrahimdevrim

ibrahimdevrim

Üye
online oyun oynanırmı peki , knight online gibi:)

arkadaşım belirtmiş olduğun 500 Mb paket oyun oynarsan 1 saat zor dayanır. Çünkü 500 MB paket sınırsız değil, sınırsız paket istiyorsan haftalık cepnet var, 50 MB adil kullanımdan sonra kota yok sınırsız ancak hız düşümü oluyor, sadece 5 lira. aylık 20 lira yapar.

hasan_012

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşım belirtmiş olduğun 500 Mb paket oyun oynarsan 1 saat zor dayanır. Çünkü 500 MB paket sınırsız değil, sınırsız paket istiyorsan haftalık cepnet var, 50 MB adil kullanımdan sonra kota yok sınırsız ancak hız düşümü oluyor, sadece 5 lira. aylık 20 lira yapar.
yani haftalık yaparsam internet hızı düştügünde , oyun oynayabılırmıym?

mcalisir

Üye
oynayamazsn aşırı lag olur ben hız düşümü olmadan cs girmiştim ping 150ydi

hasan_012

Üye
    Konu Sahibi
oynayamazsn aşırı lag olur ben hız düşümü olmadan cs girmiştim ping 150ydi
bu vodafone 1 aylık bedava netinde kasma oluyordu ama gece sıfır kasma oluyordu, onun gibi gündüz olurmu , yani kasma olmasa, neti pcde kullancam.

larten123

larten123

Üye
aylık 10mbda da adil kullanımı gecınce sadece hız dusuyor dimi

hasan_012

Üye
    Konu Sahibi
ya haftalık ınternet paketi alamıorum, mevcut olan paketinizi aynı anda haqftalık paketle aynı kullanamazsınız diyor, diiyer internet paketini kullanmadan iptal etttim, haftalık pakete geçmek istiyorm geçemıyorm

hasan_012

Üye
    Konu Sahibi
paket adı :haftalık internet durumasif kullanım:0 iptal edilecegi tarih : 2012.04.26 18:39:42 bu tarihden sonra iptal olur dimi, sonra haftalık cepnet paketi alabılırım?

aj6834

Üye
AYLIK CEPNET 5000 Kb/s0,00 KBPasif2012-09-15 00:31:29
internet paketi alamıyorum vodafone nin sitesinde almış gibi görünüyor ama kullanamıyorum yardım

Üst Alt