Faturasız / Faturalı Vodafone 4.5G SIM Kart Kampanyası

Sponsorlu Bağlantılar

yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Vodafone 4.5G SIM Kart Kampanyası
KISA SÜRELİĞİNE KAMPANYA, akıllı telefon sahibi olup SIM kartı 4.5G uyumsuz olan abonelerimiz yedek SIM kartlarını UCRETSIZ alabilirler.

SIM kartınızın ve telefonunuzun 4.5G uyumluluğunu sorgulamak için SOR 4.5G yazıp 4545’e gönderebilirsiniz. Kısa süreliğine kampanya için, akıllı telefon sorgusu abonenin son 1 ay içerisinde en cok kullandığı cihaz bilgisine göre calısmaktadır. Ücretlendirmeyi bu kurgu belirler.

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR

phasan

phasan

Üye
Benim hat uyumlu imiş

phasan

phasan

Üye
Vodafone 15 tl ucret istiyor hatlara

yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Vodafone 15 tl ucret istiyor hatlara
Ücretsiz alabilmek için cihazınızın 4.5 g yi destekliyor olması gerekiyor ücretsiz alanlar var sorgulama yapıyorlar ona göre size bilgi veriliyor hatta şöyle bir bilgi var. Kısa süreliğine kampanya için, akıllı telefon sorgusu abonenin son 1 ay içerisinde en cok kullandığı cihaz bilgisine göre calısmaktadır. Ücretlendirmeyi bu kurgu belirler.

phasan

phasan

Üye
Ücretsiz alabilmek için cihazınızın 4.5 g yi destekliyor olması gerekiyor ücretsiz alanlar var sorgulama yapıyorlar ona göre size bilgi veriliyor hatta şöyle bir bilgi var. Kısa süreliğine kampanya için, akıllı telefon sorgusu abonenin son 1 ay içerisinde en cok kullandığı cihaz bilgisine göre calısmaktadır. Ücretlendirmeyi bu kurgu belirler.
Ben dedim o sadece türkcell de var diyolar anlaşamadık bizde bedava degil dedi

Vodafonda ankara etimesgutta paralı

Yönetici tarafından düzenlendi:
yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Ben dedim o sadece türkcell de var diyolar anlaşamadık bizde bedava degil dedi
Şikayet edin vodafone ye bedava adamların kendinden haberi yok vodafone foruma konu acın şikayet edin eğer cihazınız 4.5 g destekliyorsa ücret almamaları lazım buyrun link.
Vodafonda ankara etimesgutta paralı
Hiç bir cep merkezi para talep edemez eğer cihaz destekliyorsa ücretsiz şikayet edin

phasan

phasan

Üye
Şikayet edin vodafone ye bedava adamların kendinden haberi yok vodafone foruma konu acın şikayet edin eğer cihazınız 4.5 g destekliyorsa ücret almamaları lazım buyrun link.

Hiç bir cep merkezi para talep edemez eğer cihaz destekliyorsa ücretsiz şikayet edin
Cihaz destekliyor

Sitede ucretsiz yazıyor dedim ucretsız vodafonda yok dedı

Yönetici tarafından düzenlendi:
yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Sitede ucretsiz yazıyor dedim ucretsız vodafonda yok dedı
Sitede yazıyor ücretsiz 542 yi arayın veya vodafone foruma konu acın şikayet edin değiştiren arkadaşlar var ücretsiz

phasan

phasan

Üye
yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Çözüm olacagını sanmıyorum hepsi farklı söylüyor
Siz şikayet etmezseniz ben şikayet etmezsen cep merkezleri parayı alıp cebe atar vodafone ücretsiz diyorsa cep merkezi ücret alıyorsa parayı cebe atıyorlar demektir

• Beğen
Tepkiler: Dr.Watson ve d_mavi
karayel90

karayel90

Üye
2009 yılından sonra alınan vodafone sim kartlarının hepsi 4.5G'yi destekler arkadaşlar

• Beğen
Tepkiler: teknognc ve phasan
phasan

phasan

Üye
Siz şikayet etmezseniz ben şikayet etmezsen cep merkezleri parayı alıp cebe atar vodafone ücretsiz diyorsa cep merkezi ücret alıyorsa parayı cebe atıyorlar demektir
Aradım 542 ilgilenen yok

tksharmely

tksharmely

Emekli Yönetici
Turkcell hem bedava veriyor üstüne de 1 GB internet veriyor. Avea ve Vodafone hala para istiyor. Vodafone akıllanmış ücretsiz vermiş

• Beğen
Tepkiler: phasan
tksharmely

tksharmely

Emekli Yönetici
2009 yılından sonra alınan vodafone sim kartlarının hepsi 4.5G'yi destekler arkadaşlar
Öyle bir şey olamaz. Olsaydı adamlar bunu biz zaten 4.5g sim kartı 2009dan beri dağıttık diye reklam yapardı. 128bit sim kartı demek 4.5 g uyumlu demek değildir. 2009da 4G varmıydı ki Vodafone 4G uyumlu sim kart dağıtsın. Yanlış bilgi vermeyelim lütfen

phasan

phasan

Üye
Öyle bir şey olamaz. Olsaydı adamlar bunu biz zaten 4.5g sim kartı 2009dan beri dağıttık diye reklam yapardı. 128bit sim kartı demek 4.5 g uyumlu demek değildir. 2009da 4G varmıydı ki Vodafone 4G uyumlu sim kart dağıtsın. Yanlış bilgi vermeyelim lütfen
Zaten cogu 2009 alınan sim kartları yurt dışına gore 4g uyumludur uzerinden 3g yazanların hepsi uyumlu

tksharmely

tksharmely

Emekli Yönetici
Siz ucretsiz mi aldınız
Benim hattım turkcell olduğu için ücretsiz değişim yaptım ve 1 gb internet aldım. Eşimin telefonu 4G destekli olmamasına rağmen hattı kendi 4g uyumlu telefonuma takarak ona da 1g ücretsiz internet aldım. Turkcell kalitesi. Vodafone ise 1 ay aynı cihazı kullanacaksın diye koşul getirmiş.

Üst Alt