Vodafone 3g modem yasak sitelere giriş kesin kalıcı çözüm

Sponsorlu Bağlantılar

necati11

Üye
    Konu Sahibi
Vodafone 3g modem yasak sitelere giriş kesin kalıcı çözüm
arkadaşlar vadafone 3g modemle birçok siteye giremiyordum çözümü bulup denedim kesinlikle hiçbir sorun olmadan çalışıyor ekstra fatura gibi bir sorunda yok çünkü kalıcı başka bir dns ile bağlanıyoruz bunu vodafone müşteri hizmetlerine sordum dns değişikliği ile bilgi veremeyiz fakat siz değiştirebilirseniz bu faturanızı etkilemez yine internete çıkış yapıyorsunuz bu bizim için önemli değil fakat nasıl yapılacağını söyleyemeyiz dediler.
size 10 megabayt tan küçük bir program vericem proram ingilizce fakat çok basit ve yapmanız gerekenleri tektek yazıcam
1.programı indirin ve kurun
2.kurulum bitince yeni bir profil oluşturun programda
3.apn static yapın
4.boş olan yere internet yazın
5.dns static yapın ve 8.8.8.8 olarak değiştiin ok deyin save yapın ve modemi takın makinanızı yeniden başlatın program açın connect deyin hepsi bu kadar yanlız dikkat etmeniz gereken tek şey vodafonun programının sistem tepsisinde çalişır vaziyette olmamasıdır aksi halde programla internete bağlanamazsınız şuan da ben kullanıyorum hiçbir sorun yok program ücretsiz ve modem firmasının yaptığı bir program gülegüle kullanın.

• Beğen
Tepkiler: emre1625, punisher07, bulent71 ve 4 diğerleri

tonyukuk57

Üye
programı göremedim kardeş..

karakurt95

Üye
teşekkürler ellerine saglık

arifsahin

Üye
tşklerrr

meici

Üye
kardeş verdiğin linkle açılan sayfada bir sürü download butonu var..hangisi bahsettiğin prorama ait.bi kaç screenshot la falan kısaca anlatsaydın daha faydalı olurdu..şimdiden sağol.

MegaloManiaX

MegaloManiaX

Üye
teşekkürler

SlashGun

SlashGun

Üye
Arkadaşlar Maşaallah : Yasak site dedinmi Ne kadar arar oluyonuz. Kıyamet Yaklaşıyor ona Göre :)

lordredon

Üye
programın linki nerde

bulent71

Üye
teşekkürler

muratti_2941

muratti_2941

Üye
açılan linkte hangisi unlocker olanlardan birimi yoksa ilk baştaki voice olanmı:?

--------------- Ekleme ---------------

tamam arkadaşım sanırım bu 10mb küçük dediğin olan bu mobile partner deneyelim bakalım.

emre1625

Üye
çok saol deneyeceğim şimdi ama bi sorum var program otomatik olarak çalışıyor (mobile connect) onu kendi elimizle mi kapatıcaz

--------------- Ekleme ---------------

kardeş senin programı kurdum ama connect olmadı profilde ileri seviye diyip mi ayar yapıcaz yardımcı olursan sevinirim veya resimle anlatırsam çok daha iyi olur inşallah yardımcı olabilirsin

cengaver155

cengaver155

Üye
arkadaşlar son surum en usttekı onu ındırın butun işletim sıstemlerıne uyumlu sanırım...