Vodafone 3G Modem Dns Ayarı

Konu, 'Vodafone Destek / Sorun / Şikayet' kısmında emre1625 tarafından paylaşıldı. Okunma: 27285 | Cevaplanma: 6

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Vodafone 3G Modem Dns Ayarı

Arkadaşlar Vodafone modem kullanıyorum ama malum yasaklı sitelere giremiyorum dowland yapamıyorum.Dns ayarlarını değiştirmem gerekiyor.Forumda Necati11 bahsetmiş bu konudan ama ayrıntılı bi açıklama yapmamış.Öğrenciyim üniversitede acele yardım lazım.Biriniz bu işe bi el atsın lütfen???:bigstar:

Yazan: emre1625
    Symbianist ve yasarusta1969 bunu beğendi.
  2. Vodafone mobile connect lite programını çalıştırın.
    bağlantıları yönet menusünü tıklatın
    yeni butonuna tıklayın ve bağlantınıza herhangi bir isim verin
    üst sekmelerden IP \ DNS sekmesine gidin
    manuel dns adresi kullan kutucuğunu işaretle ve dns olarak 208.67.222.222 - 208.67.220.220 gir tamama bas

3. Bir kişi bile teşekkür etmemiş, denedim oldu sağolasın

4. emeğine sağlık

5. hocam şimdi benim 8 liralik vodafonun sınırsız internetini bir vodem yardımıyla kullanmaktayım ama hiç bir yasaklı sitelere giremiyorum...bende başka bi prgram üzerinden bağlantı yapıyorum.ve dns ayarlarını değiştirdiğimde hiç bir şekilde vodemle bağlantı kurarkene hata alıyorum orjinal ayarlara dönderince tekrar bağlanıyorum ama bu seferde giremiyorum bilgisi olanlar lütfen yardım etsin

6. Burada yazdım çaresini

7. Aynı sorun bende de söz konusu ve hala çözemedim.
    Sorun sanırım "Vodafone mobile connect lite" programının versiyonundan kaynaklanıyor. Bendeki versiyon en son sürüm olan 10.
    Yeni DNS numaralarını kabul etmiyor ve "cihaz başka program tarafından kullanılıyor" hatası veriyor.

Yeni bir çare bulan paylaşırsa sevinirim.

Vodafone 3G Modem Dns Ayarı konusuna benzer içerikler

1. modem dns ayarları ( 28 Şubat 2010 | PC Donanım Teknik Yardım )

arkadaşlar ne olduysa oldu galiba tema yüklerken oldu artık ip dns ayarlama yeri yok işte resmi nasıl bunu düzeltebilirim yükle diyorum ordan seçiyorum fakat şletim sistemi bu dosyayı bulamıyor yazıyor ne yapıcam acaba [IMG] :ağlarım::ağlarım:
  2. Turkcell 3G Vın Dns Ayarları ( 6 Ekim 2010 | Webmaster )

Turkcell 3G Vın Dns Ayarları konusunda bana yardımcı olacak biri varmı ? bazı sitelere girmem gerek giremıyorum Kaynak ...
  3. Nokıa modem dns ayarları yardım ( 4 Ekim 2011 | Nokia Maemo )

Arkadaşlar Windows 7 kullanıyorum,Nokıa N900 telefonom da modem olarak görev görmekte,yanlız DNS ayarlarını değiştiremiyorum bu konuda bilgisi olan?
  4. vodafone modem dns ayarları kalıcı olmuyor. yardım... ( 22 Ocak 2012 | Vodafone Destek / Sorun / Şikayet )

vodafone modem ayarlarında dns giriyorum bağlantıyı kesip tekrar bağladığımda girdiğim dnsler sıfırlanıyor. bunun kalıcı çözümü yok mu arkadaşlar?
  5. 3G Vodafone Ayarı Android ( 28 Aralık 2012 | Vodafone Servisleri / 3G )

Arkadaşlar galaksy nexus aldım ama 3G bağlantı diye bir seçenek yok çok araştırdım bulamadım hızı çok düşük bağlanıyor diğer telde hızlı oluyor 3G fonksiyonu açıldığı için müşteri metkezi bile çözüm bulamadı 3G ayarını bilen varsa lütfen yardımcı...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
02 Ağustos 2015 Pazar - 11:18:46