Vodafone 3G Modem Dns Ayarı

Sponsorlu Bağlantılar

emre1625

Üye
    Konu Sahibi
Vodafone 3G Modem Dns Ayarı
Arkadaşlar Vodafone modem kullanıyorum ama malum yasaklı sitelere giremiyorum dowland yapamıyorum.Dns ayarlarını değiştirmem gerekiyor.Forumda Necati11 bahsetmiş bu konudan ama ayrıntılı bi açıklama yapmamış.Öğrenciyim üniversitede acele yardım lazım.Biriniz bu işe bi el atsın lütfen???:bigstar:

• Beğen
Tepkiler: Symbianist ve yasarusta1969

EroL

EroL

Emekli Yönetici
Vodafone mobile connect lite programını çalıştırın.
bağlantıları yönet menusünü tıklatın
yeni butonuna tıklayın ve bağlantınıza herhangi bir isim verin
üst sekmelerden IP \ DNS sekmesine gidin
manuel dns adresi kullan kutucuğunu işaretle ve dns olarak 208.67.222.222 - 208.67.220.220 gir tamama bas

kodisim_86

Üye
Bir kişi bile teşekkür etmemiş, denedim oldu sağolasın

Symbianist

Symbianist

Üye
emeğine sağlık

ahmet50

ahmet50

Üye
hocam şimdi benim 8 liralik vodafonun sınırsız internetini bir vodem yardımıyla kullanmaktayım ama hiç bir yasaklı sitelere giremiyorum...bende başka bi prgram üzerinden bağlantı yapıyorum.ve dns ayarlarını değiştirdiğimde hiç bir şekilde vodemle bağlantı kurarkene hata alıyorum orjinal ayarlara dönderince tekrar bağlanıyorum ama bu seferde giremiyorum bilgisi olanlar lütfen yardım etsin

EroL

EroL

Emekli Yönetici
Vodafone mobile connect lite programını çalıştırın.
bağlantıları yönet menusünü tıklatın
yeni butonuna tıklayın ve bağlantınıza herhangi bir isim verin
üst sekmelerden IP \ DNS sekmesine gidin
manuel dns adresi kullan kutucuğunu işaretle ve dns olarak 208.67.222.222 - 208.67.220.220 gir tamama bas

Burada yazdım çaresini

moskito2000

Üye

Burada yazdım çaresini

Aynı sorun bende de söz konusu ve hala çözemedim.
Sorun sanırım "Vodafone mobile connect lite" programının versiyonundan kaynaklanıyor. Bendeki versiyon en son sürüm olan 10.
Yeni DNS numaralarını kabul etmiyor ve "cihaz başka program tarafından kullanılıyor" hatası veriyor.

Yeni bir çare bulan paylaşırsa sevinirim.

Üst Alt