Vodafone 3G kullanma

Sponsorlu Bağlantılar

Psikotrex

Üye
    Konu Sahibi
Vodafone 3G kullanma
Arkadaslar ben geçen hafta Faturalı kullanıyordum , bugün kontörlüye geçtim , fakat artık internete bağlanamıyorum dogru ayarları indirdim telefona mesaj ile ;

Ayarlar--- Yapılandırma
Varsayılan Yapılandırma Ayrlr ; Vodafone Live
Tercih edilen eriş. nkt. : Vodafone Internet

Web--- Ayarlar
Yapılandırma : Varsayılan
Hesap : Vodafone Live

Bu şekilde olması gerekmiyormu ? Bu ve bunun gibi 1-2 şekilde daha denedim Opera Mini ile internete bağlanmaya çalışıyorum bağlanıyor diyor öylece kalıyor eskiden 2-3 snyede açardı ... şimdi hiç birşeyi açmıyor KankaMsn var onu cok kullanıyorum onuda açmadı daha 3-4 saat önce kontörlüye geçtim ondan olabilirmi acaba. . Ama mesaj geldi ''Değerli abonemiz standart data tarifesinden internet erişiminiz aktif hale gelmiştir . Her 200 kb 1 kontor'dur '' diyor yani internetim aktif off yardım edin :(

reoksit

reoksit

Üye
arkadaşlar 200 kb olayı tamamen aldatmaca veryi ister alın ister almayın kontürler çok hızlı gidiyor ben yaklaşık 60kb lık veri aldım ve operaminiden özellikle aldığım veriyi kontrol edip bir kenara not aldım çıktığımda benden 9 kontür düştü müşteri hizmetlerini aradım bana 72 saat içinde yanıt vereceğiz dediler ama 10gün oldu yanıt veren olmadı lütfen internete girerken dikkatli olun

Psikotrex

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar 200 kb olayı tamamen aldatmaca veryi ister alın ister almayın kontürler çok hızlı gidiyor ben yaklaşık 60kb lık veri aldım ve operaminiden özellikle aldığım veriyi kontrol edip bir kenara not aldım çıktığımda benden 9 kontür düştü müşteri hizmetlerini aradım bana 72 saat içinde yanıt vereceğiz dediler ama 10gün oldu yanıt veren olmadı lütfen internete girerken dikkatli olun

Geçmiş olsun , ama sorun hala devam ediyor bende :/

darülmendep

darülmendep

Üye
Şu başlığı düzeltirsen sorununa çare bulunabilir belki:D Vodefone nedir?

--------------- Ekleme ---------------

Şaka şaka
forumda sweet_boy_43 adlı arkadaşa bi mesaj at büyük ihtimalle o müsaitse çözer. Hadi iyi akşamlar

heavyyear

heavyyear

Üye
Arkadaşlar şuan saat 09:48 3g aktif ama video görüşme yaptığım zamanda bana şöyle bir uyarı geliyor "aboneliğiniz video çağrılarını kapsama dışında diyor" bana yardımcı olabilirmisiniz ?

mustafakonur

Üye
vodafone çok yavaş işliyor kırıcam hattı

heavyyear

heavyyear

Üye
evet yolladığım mesajlar bile zar zor gidiyor çok kastılar

homeedition

Üye
vallaha ben biraz önce kullanmaya başladım hız testide yaptım 490Kb ile 1mbit'e son derece yakın bir sonuçlar aldım.

heavyyear

heavyyear

Üye
görüntülü konuşma yapabilen varmı ?

alperen1313

alperen1313

Üye
Arkadaşlar şuan saat 09:48 3g aktif ama video görüşme yaptığım zamanda bana şöyle bir uyarı geliyor "aboneliğiniz video çağrılarını kapsama dışında diyor" bana yardımcı olabilirmisiniz ?

selamlar
şu aşamda bu uyarıyı vermemsi gerekmektedir..
sistemleri iyileşmiş durumda..
aşaırı yoğunluktan dolayı olabilecek şeyler bunlar

heavyyear

heavyyear

Üye
selamlar öncelikle
1 saat önce bir vodafone bayisine gittim ve 3g sinyali çekiyor ama görüntülü konuşma yapamıyoruz dedim
onlarda şöyle bir cevap verdiler sistemde bazı aksaklıklar olabiliyor her şeyin tam oturması için kullanıcılarımıza 1 temmuzda sorunsuz bir şekilde hizmet vermeye başlıyacağız dediler.
bende gazetelerde 00:00 da başlıcaklarını yazıyorlardı dediğim zamanda kadın bana o vericilerimizin açıldığı zaman olduğunu belirttiler.

Anıl Umut

Emekli Yönetici
2. mesajı attım vodafone diyolar ''Değerli abonemiz halihazırda 3G abonesiniz:ehe

heavyyear

heavyyear

Üye
evet dostum bende bi kaç kere zorladım aynı cevabı aldım 1-2 saat sonra şu mesajı attılar ; "görüntülü konuşma aktif hale getirilmiştir faydalanmak için sım kart ve telefonunuzun uyumlu olması gerekmektedir " diye mesaj attılar ama görüntülü arama yapmaya kalkıştığımda aboneliğiniz video çağrılarını kapsama dışında diyor :ehe

darülmendep

darülmendep

Üye
Vodafone gerçekten iyi teklifler verdi

Vodafone gerçekten iyi teklifler verdi

heavyyear

heavyyear

Üye
evet bazıları çok kötü bir gsm desede çok kaliteli ve uygun fiyatları sunan bir gsm şirketi:oke:

resmigenc

resmigenc

Üye
Kardeş 3g geldi ama hala arama yapamıyorum şebeke kapsamında değilsiniz die bişi dio gsm şirketleri sistemi tam oturtamadılar olsa gerek alt yapıyı oluşturuyorlardır daha

Cynical

Cynical

Üye
Bu muydu yani on bilmem kaç senelik 3G tecrübesinin getirisi? Göya 30 Temmuz itibariyle görüntülü konuşacaktık. Telefonu şebeke ayarlarından GSM'e aldım tekrar sözde 3G'nin hayatımıza girdiği gün.Telefon kafasına göre bir 3G sinyali yakalıyor. Sanıyoruz ki görüntülü konuşacağız yada hızlı internet deneyimi yaşayacağız ama yok; telefon "şebeke dışı" oluyor, ses çağrısı almak yada bir mesaj atmaktan bile aciz kalıyor. 3G'yi kullanmak bir kenara 2G'den bile mahrum kaldık bugün.

heavyyear

heavyyear

Üye
Arkadaşlar bu işi yapan vodadon'da çalışan arkadaşım var tam olarak 3g başlamadığını belirtiyor.Görüntülü konuşma vs. 1 ağustosda bağlıyacağını kesin olarak söyledi

Salihyet

Salihyet

Üye
az kullanıcıdan dolayı daha çabuk geldi fakat kullanabilen yok..

trqwe

Üye
dostum o ben de de dedi sen 3g kapsama alanı dışından bağlanmaya çalışmıssın..her yerde 3g çekmiyor...her baz istasyonunda o özellik yok...

Arkadaşlar bu işi yapan vodadon'da çalışan arkadaşım var tam olarak 3g başlamadığını belirtiyor.Görüntülü konuşma vs. 1 ağustosda bağlıyacağını kesin olarak söyledi

görüntülü konuşma başladı ama kapsama alanına dikkat et..telinin üst kısmında 3g onun altında sağa sola iki çizgiyi gördünmü konuabilirsin demektir

Üst Alt