Vodafone 3G ile yasaklı sitelere giriş. (PROGRAMSIZ)..

Sponsorlu Bağlantılar

lion-m

Üye
    Konu Sahibi
Vodafone 3G ile yasaklı sitelere giriş. (PROGRAMSIZ)..
S.a arkadaşlar forumda yeniyim ilk paylaşımım bu olacak şimdi size kendi bulduğum yöntem ile yasaklı sitelere program kullanmadan Vodafone Mobile Connect programın sadece 1-2 değişiklik yaparak engelleri aşmayı anlatacağım..

İlk olarak Vodafone Mobile Connect programını çalıştırıyoruz pin kodumuzu girdikten sonra bağlanmıyoruz kiminki otomatik bağlanır bağlantıyı kesmemiz gerek çünki bağlantı ayarlarını değiştireceğiz...
Sol seçeneklerden ''Bağlantıları Yönet''i seçiyoruz,penceremiz geldikten sonra ''Vodafone TR'' yazısı altındaki ''Görüntüle'' seçeneğini seçiyoruz. Çıkan pencerede ''Yeni''ye tıklıyoruz şimdi tamamen bağımsız bir internet ayarları yapabileceğimiz kutu çıktı ilk seçeneğimiz ''İsim'' burada oluşturduğumuz bağlantıya isim veriyoruz mesela benimki ''Yasak Yok'' sizde isteğe göre bir isim verin. ''Şebekeler'' sekmesine tıklıyoruz burada ''Sadece Kendi Şebekem''i vurguluyoruz ve ''APN'' sekmesine geçiyoruz burada ayarları program zaten kendisi belirliyor hiç birşeye dokunmuyoruz ''IP/DNS'' sekmesine ilerliyoruz burada ''Manuel DNS ayarlarını kullan'' ı vurguluyoruz ''Birincil DNS:'' Kısmına ''208.67.222.222'' yazıyoruz ''İkincil DNS:'' Kısmına ''208.67.220.220'' yazıyoruz ve işlem tamam :box tamam'a tıklıyoruz sonraki kutuda tekrar tamam'a tıklıyoruz ve programı kapatıp tekrar açıyoruz tekrar ''Bağlantıları Yönet'' tıklıyoruz ve ''Vodafone TR'' yazan kısıma gelip buradan ''Yasak Yok'' seçiyoruz yada siz bağlantıya hangi isim verdiyseniz onu seçiyoruz ve çıkan kutuda ''Bağlan'' diyoruz. Artık internetimiz hem kuralsız hemde eskisine nazaran daha seri ve hızlı....

Hiç bir şekilde alıntı değildir tamamen kendi bulduğum yöntemdir ve şu an bu bağlantı ayarları ile bu konuyu açıyorum. Hiç bir ekstra ücret yada yan etkisi yoktur ve eski ayarlara dönmek mümkündür sadece ''Bağlantıları Yönet'' kısmından ''Vodafone TR'' seçmeniz yeterlidir...

Güle güle kullanın ;)

• Beğen
Tepkiler: ismailsun, M3L!H, hotbord_34 ve 4 diğerleri

lion-m

Üye
    Konu Sahibi
İnanki yazdıklarından hiç birşey anlamadım... Çünki tamamen bana uzak ve yalan! Ne yunanistanı ne adası ? Şurada uydurma laflar sarf edip gerginlik yaratmaktan başka hiç bir amaç ne yazıkki göremiyorum sende. Şunu bilesin 1. Biz ip adresi cambazlığı yapmıyoruz dikkatli oku ;) 2. Dns adresi değişikliği yapıyoruz 3. Dns adresi değiştirmek bir suç değildir farkındaysan programın kendi özelliklerinden yararlandık ekstra bir cambazlıkla farklı bi uygulama kullanmadık. 4. Burada kimseyi suça teşfik etmiyoruz kimseye bu özelliği abuk sabuk amaçlara hizmet etmesi için yetiştirmiyoruz 5. Ben yunan adalarında değilim hiçde olmadım...

3ksi

Üye
çok teşekkürler.....

kovboy_18

Üye
emeğe saygı ;)

mbulur

Üye
Teşekkürler

bluem26

Üye
Çok teşekkürler,, deneyeceğim

halit33

Üye
teşekkürler arkadaşım. çok işe yaradı. :D

atek59

Üye
Thak you
4 gündür modem kullanıyorum bende bunu arıyordum saol adas

akarsu34

Üye
çok tşkr ederim süpersin arkadaşım

Senzu

Üye
Gerçekten İşe Yaradı Cok Saol Arkadasım

ThE_kOnT

ThE_kOnT

Üye
Teşekkürler kardeş ellerine sağlık desene aynı pc deki gibi yapıyoz :)

ymh22

Üye
çok teşekkürler,hem hız arttı hem de youtube ye giriyorum.

fahcan

Üye
tşk dostum ;)

Necmati

Necmati

Üye
yararlı bir konu çok sağol :D

kenzo03

kenzo03

Üye
tşkrlr

namula

Üye
cevap nerde göremedim ben?

DiscoInferno89

DiscoInferno89

Üye
Teşekkürler

M3L!H

M3L!H

Üye
Teşekkürler :D

desantos

desantos

Üye
üstadım teşekkür ederim gerçekten çok işe yaradı (h)

MERT3233

MERT3233

Üye
Ben bunu cepte denedim gerçekten ise yaradı artık youtube ye girebiliyorum tskler