Vodafon Üzerinden Girilen İnternet Hakkında

Konu, 'Vodafone Destek / Sorun / Şikayet' kısmında hasan_k_o tarafından paylaşıldı. Okunma: 3560 | Cevaplanma: 4

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Vodafon Üzerinden Girilen İnternet Hakkında

Vodafon kendi sisteminde bir telefon hattı ile girilen sitelerin & internette dolaşmanın geçmişini tutuyormu ? veya bu geçmişi öğrenebilirmiyiz ? NOT : Telefondan değil operatör üzerinden öğrenebilme şansımız varmı ?

Yazan: hasan_k_o
  2. yok arkadaş girilen siteleri öğrenmen imkansız

3. teşekkürler yardımın için.

4. önemli değil :)

5. Öyle bişey olması mümkün değil bunu yapabilmesi için binlerce trabaytlık depolarin olması lazım buda mümkün değil

Vodafon Üzerinden Girilen İnternet Hakkında konusuna benzer içerikler

1. Vodafon internet Ücretsiz mi?

Merhaba, 5800 aldım vodafon internet'ten nete baglanıyorum hiç kontor gitmiyor.Ücretsiz olması tabi ki mümkün değil ama acaba yeni kullandıgım için ücretsiz bir deneme mi veriyor ?
  2. Vodafon Numara Taşıma Hakkında!!!

10.09.2010 tarihinde numaram Vodafona'a taşındı... Tekrar Turkcell'e dönmem için herhangi bir süre kısıtlaması var mı? Vodafon'a müşteri hizmetlerine attığım mail sayesinde Vodafon 2 gün içerisinde beni aradı(21.09.2010) ve şikayetimi,neden...
  3. Lütfen Yardım..Yazın Girilen Ortalama Yükseltme Sınavı Hakkında Bilgisi Olan?

Ya Arakdaşlar Benim ilk dönem 10 zayıfım vardı. Şu an ise 8 zayıfım var. 5 e indiririm garanti. 5 zayıfım olsa başıma neler gelir bi özetlermisiniz? :S
  4. Vodafon internet paketinde kalanı öğrenme!

Vodafon internet paketinde kalan mb nasıl öğreniyoruz?
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
01 Temmuz 2015 Çarşamba - 9:34:42