Vodafon Üzerinden Girilen İnternet Hakkında

Konu, 'Vodafone Destek / Sorun / Şikayet' kısmında hasan_k_o tarafından paylaşıldı. Okunma: 3586 | Cevaplanma: 4

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Vodafon Üzerinden Girilen İnternet Hakkında

Vodafon kendi sisteminde bir telefon hattı ile girilen sitelerin & internette dolaşmanın geçmişini tutuyormu ? veya bu geçmişi öğrenebilirmiyiz ? NOT : Telefondan değil operatör üzerinden öğrenebilme şansımız varmı ?

Yazan: hasan_k_o
  2. yok arkadaş girilen siteleri öğrenmen imkansız

3. teşekkürler yardımın için.

4. önemli değil :)

5. Öyle bişey olması mümkün değil bunu yapabilmesi için binlerce trabaytlık depolarin olması lazım buda mümkün değil

Vodafon Üzerinden Girilen İnternet Hakkında konusuna benzer içerikler

1. Vodafon internet Ücretsiz mi? ( 20 Şubat 2010 | Vodafone Destek / Sorun / Şikayet )

Merhaba, 5800 aldım vodafon internet'ten nete baglanıyorum hiç kontor gitmiyor.Ücretsiz olması tabi ki mümkün değil ama acaba yeni kullandıgım için ücretsiz bir deneme mi veriyor ?
  2. Vodafon Numara Taşıma Hakkında!!! ( 16 Eylül 2010 | Vodafone Destek / Sorun / Şikayet )

10.09.2010 tarihinde numaram Vodafona'a taşındı... Tekrar Turkcell'e dönmem için herhangi bir süre kısıtlaması var mı? Vodafon'a müşteri hizmetlerine attığım mail sayesinde Vodafon 2 gün içerisinde beni aradı(21.09.2010) ve şikayetimi,neden...
  3. Lütfen Yardım..Yazın Girilen Ortalama Yükseltme Sınavı Hakkında Bilgisi Olan? ( 5 Mayıs 2011 | İlköğretim ve Liseler )

Ya Arakdaşlar Benim ilk dönem 10 zayıfım vardı. Şu an ise 8 zayıfım var. 5 e indiririm garanti. 5 zayıfım olsa başıma neler gelir bi özetlermisiniz? :S
  4. Vodafon internet paketinde kalanı öğrenme! ( 23 Haziran 2012 | Vodafone Destek / Sorun / Şikayet )

Vodafon internet paketinde kalan mb nasıl öğreniyoruz?
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
28 Ağustos 2015 Cuma - 0:24:49