Vınn şifresini unuttum

Konu, 'Network, İnternet ve Güvenlik' kısmında lolaman tarafından paylaşıldı. Okunma: 5079 | Cevaplanma: 3

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Vınn şifresini unuttum

Arkadaşlar bende turkcell 3g vınn var fakat şirfesini unuttum ne yapabilirim:bilmm

Yazan: lolaman
  2. müşteri hizmetlerini ara yardımcı olurlar :oke:

3. numarası nedir acaba :) onuda bilmiyorum

4. wınnı ne yapcan arkadaşımm ..ben superonline fibere geçtimm..vınladımmmm zamanında vında kullanmıştım ama bi işe yaradığı yokk.denemesi bedava diye birşey başlatmıştı superonline denedim aldımmm...

Vınn şifresini unuttum konusuna benzer içerikler

1. Hafıza kartı şifresini unuttum ( 26 Aralık 2011 | Symbian S60v5 Yazılım Destek )

Hafıza kartına şifre koydum. unuttum.Format atsam olur mu?
  2. Formspring şifre değiştirme, şifremi unuttum ( 5 Mart 2012 | Diğer Sosyal Ağlar )

formspring şifre değiştirme formspring şifremi unuttum Formspring şifrenizi mi unuttunuz? Merak etmeyin yenisini almanız oldukça kolay Şimdi size bunu nasıl yapacağınızı anlatacağım. Giriş yaptığınız yerde Forgot your pasworrd yazıyor....
  3. Şifremi unutmuşum ( 12 Kasım 2012 | Gereksiz Mesajlar ve Deneme Mesajları )

Maxicep üyelik şifremi unuttum modlardan biri bana şifremi özel mesaj ile söyle bilir mi
  4. Şifremi Unuttum!!??? ( 4 Mart 2013 | Symbian^3 Cihaz Destek )

Herkese selam,arkadaşlar benim telefonda mr applock adlı program var , ben bu programın şifresini unuttum :bilmm yardım edebilecek var mı bu programı kaldırmam için?? (hiç bir şeyi açamıyorum)
  5. polypad 10.1 şifreyi unuttum ( 27 Haziran 2013 | Android Genel )

arkadaşlar tablet şifresini unuttum ne yapmam gerek acil yardım
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
31 Temmuz 2015 Cuma - 18:18:58