vınn ile kota gitmeden bilgisayardan turkcell tv izleme

Sponsorlu Bağlantılar

iboncuk

Üye
    Konu Sahibi
vınn ile kota gitmeden bilgisayardan turkcell tv izleme
arkadaşlar ilk önce türkcell tv üyesi oluyoruz.. evet yazıp 2880 e gönderiyoruz başlangıç paketine ücretsiz üye oluyoruz .data hattı ses hattı fark etmez. turcell tv aboneliğiniz varsa gerek yok.gerçi standart paketten kota düşmüyor ama o sadece telefon için. laptopdan ben chrome ile kullanıyorum.. chrome da yaptım.internet bağlı iken turkcelltv.com.tr yi acıyoruz giriş yap diyoruz yeni küçük bir sayfa açılıyor ve bizden şifre ve tel no istiyor. beni hatırla dedikten sonra giriş yap diyoruz ve sayfamız açılıyor..şimdi sayfa açıldıktan sonra üst teki adres yazma yerini kopyalıyoruz. turcelltvpluscom yazan yerin tamamını .sonra kapatıyoruz sayfayı tekrar chrome yi açıp adres yazma yerine yapıştırıyoruz..türkcelll tv sayfası açılaçak.. en sağ tarafta yıldız işareti var onu tıklıyoruz ve bitti diyoruz .. yani yer imi eklemiş olduk şimdi chromede adres yazma yerinin hemen altında turkcell tv imi gözükecek..gözükmez ise yerimini göster kapalıdır onu aktif edin. ayarlar --yer isaretleri --yer işaretleri çubuğunu gösteri aktin-edin.. vınn hattınıza kontörsüz ses hattı takın. ve internete bağlanın.chrome yi acın turkcelltv yi tıklayın ve izlemeye başlayın. ben vına ses hattı takıp internete bağlanıyorum. kontörsuz olan hattan izleye biliyorum. turcell.com.tr yi de geze bilirsiniz... eğer vinn wifi niz varsa onada kontörsüz ses hattı takarak wifi ile bağlandığınız tüm çihazlarda ücretsiz izleye bilirsiniz.. turkcell tv gnc sinama paketine üye olursanız 2 lira karşılığı her ay yenilenen 60 dan fazla film ve diziyi internet paketsiz ücretsiz izlersiniz. kota gitmmesi ses hattı ile alakalı eğer data hattı ile bağlanırsanız. kotadan düşer . saygılar kısaca anlattım ses hattı ile vından internete girme forumlarda mevcut saygılar. ses hattı ile vın dan girerten turkcell3g yazan yeri turkcell internet olarak seciyoruz o sekilde giriyoruzvınn wifiye ses hattı taktıktan sonra bağlandığınız tüm cihazlarla izleyin. ben bilgisayardan tabletten ve ceptelden vınwifiye bağlanınca izliyorum. kontör olan hatla hic denemedim. kontorsüz hat vardı icinde..belki kontorlüdende para almaz..

Üst Alt