vınn cepnet bısey tavsıye edermısınız bana ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
    Konu Sahibi
vınn cepnet bısey tavsıye edermısınız bana ?
arkadaslar sımdı evde netım var ama hafta ıcı laptopumu calıstıgım yere getırcem lojmanda kalıyorum aksamları
oyuzden bos bos vakıt gecmedıgı ıcın lojmanda vınn almayı dusunuyorum

cok takıldıgım bı yer yok
facebook
msn
maxıcep
bıde bıkac saglık sıtesı

cekme sorunu acısından merkeze cok az uzak olacagı ıcın

turkcell dusundum

ılk gözume su carptı

ok anlamasamda ıstedıgm su bana 1 ay yetsın rahatca
bıde sözlesme ımzalanıyor ya alırken uzun sürelı ıstemıyorum
mesela bu 3 aylık ideal 6 ay falan var
yanı ıstedıgımde kapatayım
vodafonenun ccepnet sınırsız paketını bılıyorum ama vodafone hattım yok
bıdaha hat alamam 2 hattım var zaten yeter gari .)

bukadar bana bısey önerırmısınız ?

EroL

EroL

Emekli Yönetici
Sen yeni telefon almadınmı hacı

• Beğen
Tepkiler: Tuba.Erva
Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
    Konu Sahibi
aldım ekranını bıle çizdim

EroL

EroL

Emekli Yönetici
O zaman vınn almak yerine o telefonu kullansana. linkten fiyatlara bak kendine göre bir paket seç, benim tavsiyem 4gb olan paket. Telefonu nası bağlayacam pcye nası olacak o iş amaaan diye düşünürsen yardım ederiz sana. Bluetootla pcye bağlarız telefonu kablosuz internet keyfi gibi olur.

• Beğen
Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
    Konu Sahibi
O zaman vınn almak yerine o telefonu kullansana. linkten fiyatlara bak kendine göre bir paket seç, benim tavsiyem 4gb olan paket. Telefonu nası bağlayacam pcye nası olacak o iş amaaan diye düşünürsen yardım ederiz sana. Bluetootla pcye bağlarız telefonu kablosuz internet keyfi gibi olur.

zaten fıyat farkıda aynı nerdeyse
daha mı hızlı ne karı var ki
valla baglanmayı bılmıyorum zaten pcye telefnu bu olursa yorcam sizi .)

EroL

EroL

Emekli Yönetici
Son teknoloji telefonun varken vınna ne gerek varki. Vınn aldığında onada hat takman gerekiyor bunu biliyorsundur zaten. Ya yeni bir hat alacaksın onun için yada telefonda kullandığın hattı söküp ona takacaksın. Sök tak olacak sürekli. Hattın vınnda takılıyken gelen aramalardan haberin olmuyor. Mesajları pcden okuyabiliyosun ama arama geldiğinde hiç haberin olmuyor sonra niye açmıyon diye kızıyolar.
Vınn boş yere para demektir benim için. Telefonu bağlama konusunda yardım ederiz sana yeterki pcde bluetoot olsun ?

• Beğen
LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
usb kablosu ile bağla, hızında değişiklik olmaz. Kablosuz bağlarsan hızında sıkıntı olur.
Vınn almayı düşünme, sana en az 150tl gibi bir fiyata malolacaktır. Tabi hattıyla alırsan 200 olur. Sen en iyisi paket al. 39 tl ye işi kurtarırsın.

• Beğen
mstf_l

mstf_l

Üye
yalnız sunu unutma telefonu kullanırsan bu iste bi sure sonra telefonla yumurta kızartıp utu yapabilirsin :ehe :ehe

• Beğen
kpln04

kpln04

Üye
Vodafone a taşın

• Beğen
mstf_l

mstf_l

Üye
bak surda 3 ay taahhutlu faturalı 1 gb var belki isini gorur

• Beğen
'Patron

'Patron

Üye
Bencede Bu Türkcellın cepten net paketlerı iyimiş.Onların hızıda iyidir.Telefonuda USB den bağlarız. İdeal bu bencede onu al

• Beğen
Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
    Konu Sahibi
yalnız sunu unutma telefonu kullanırsan bu iste bi sure sonra telefonla yumurta kızartıp utu yapabilirsin :ehe :ehe

:kop:

----------Eklendi @ 14:50:09 ---------- Yazıldı @ 14:48:05 ----------

tamam aylık 4 gb ınternet paketını aldım gıttı

de nasıl baglycam ben .d

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
Yeni aldığın telefonu böyle pc den internete bağlanmak için kullananları anlayamıyorum. Çok zeki düşündüklerini sanıyorlar fakat yep yeni telefonunun ömrünü yiyorlar. Çünkü o tür bağlantıda telefonun bataryasının ömrü çok çabuk bitecektir ayrıca cihaz çok fazla ısınacaktır ve cihazın ısınması cihaza kalıcı hasar verebileceği gibi cihazın iç parça ömrünüde kısaltacaktır.

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
    Konu Sahibi
Yeni aldığın telefonu böyle pc den internete bağlanmak için kullananları anlayamıyorum. Çok zeki düşündüklerini sanıyorlar fakat yep yeni telefonunun ömrünü yiyorlar. Çünkü o tür bağlantıda telefonun bataryasının ömrü çok çabuk bitecektir ayrıca cihaz çok fazla ısınacaktır ve cihazın ısınması cihaza kalıcı hasar verebileceği gibi cihazın iç parça ömrünüde kısaltacaktır.

içim karardı

'Patron

'Patron

Üye
hadi ya biz bilmiyorduk zeki şey.
tuba bağlaması çok basıt aksam facede anlatırım :oke:

• Beğen
EroL

EroL

Emekli Yönetici
Benim evimde netim yok scknsckn 1 yıldan beridir 5230 kullanıyorum ve günün 15 saati internette bağlıyım telefonla. Telefonumu müzeye kaldırmak için 400 lira para vermedim ben rahat rahat kullanamadıktan sonra ne anlamı kaldı ki ?. Bende cep telefonu alıp dokunmatiğine jelatin yapıştıran, deri kılıf alanları anlayamıyorum. Rahat kullanmayacaksan neden alırsın ki o telefonu :) şarjım tam dolum yaptıktan sonra 3 gün beklemede kalacak düzeyde hala. Bataryamda bir sorun yok yani, sadece ısındığı doğru ısınıyor ısınıyor soğuyor.

• Beğen
S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
Benim evimde netim yok scknsckn 1 yıldan beridir 5230 kullanıyorum ve günün 15 saati internette bağlıyım telefonla. Telefonumu müzeye kaldırmak için 400 lira para vermedim ben rahat rahat kullanamadıktan sonra ne anlamı kaldı ki ?. Bende cep telefonu alıp dokunmatiğine jelatin yapıştıran, deri kılıf alanları anlayamıyorum. Rahat kullanmayacaksan neden alırsın ki o telefonu :) şarjım tam dolum yaptıktan sonra 3 gün beklemede kalacak düzeyde hala. Bataryamda bir sorun yok yani, sadece ısındığı doğru ısınıyor ısınıyor soğuyor.

Vantilatörün önüne bağlayarak koy soğumasınıda engellersin :D şaka bir yana öyle kullanıyorsanız telefon sürekli şarjda kalmasıda gerekiyor bence adam gibi internete girmek varken böyle işkence çekmek niye ? ( :

mstf_l

mstf_l

Üye
ben bi orta yol buldum gidip e250 al ikinci el onu modem yap max 50 tl ye kapatırsın ama hızı dusuk kacabilir biraz :oke:

1tebessum

1tebessum

Üye
selam arkadaşlar. Ben telefonumu modem olarak kullanıyorum günde yaklaşık 8 saat internetteyim :) telefona birşey olmaz demi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt