Vietnam Malı S3 Oyun Önerisi

Sponsorlu Bağlantılar

szqn55

szqn55

Üye
    Konu Sahibi
Vietnam Malı S3 Oyun Önerisi
arkadaşlar vietnam malı s3 kullanıyorum büyük oyunları açtıgımda playe basarkan uygulama kapanıyor bazılarında çalışacak uygulama varmıdır sizin önerinizde özellikler

ags2002

ags2002

Üye
oyunlardan atiyorsa bi 3d chainfireyi dene programla ilgili konu formda olması lazim işlemcinin desteklemediği için atiyordur bu programla oyuna işlemcinin farklı gösterip acabiliyorsun mesela oyun nvidia işlemci istiyorsa senin telde calismaz proyu kurduktan sonra oyunu kurup açmadan 3dyi acil oyunun ayarlarından nvidia yi seçtim mi acar nvidia dan ayri işlemcilerde mevcut programda bu program sayesinde dandik tablette bile hd oyun actim önce bunu dene bir istersen

The Shadow

The Shadow

Üye
oyunlardan atiyorsa bi 3d chainfireyi dene programla ilgili konu formda olması lazim işlemcinin desteklemediği için atiyordur bu programla oyuna işlemcinin farklı gösterip acabiliyorsun mesela oyun nvidia işlemci istiyorsa senin telde calismaz proyu kurduktan sonra oyunu kurup açmadan 3dyi acil oyunun ayarlarından nvidia yi seçtim mi acar nvidia dan ayri işlemcilerde mevcut programda bu program sayesinde dandik tablette bile hd oyun actim önce bunu dene bir istersen
chainfire 3d root gerektirir + 4.0 ve daha yüksek sistemlerde çalışmaz :)

ags2002

ags2002

Üye
benim denedigin tablet rootlu değildi arti 4.0.4 ROM yüklü idi

The Shadow

The Shadow

Üye
benim denedigin tablet rootlu değildi arti 4.0.4 ROM yüklü idi
rootsuz tablete cf3d driver ı kuramazsın bu imkansız :D bazı ics romlarında çalışabiliyor zaten ama güvenilir değil çoğunda bootloop yapıyor :)

ags2002

ags2002

Üye
tableti oğlum için almistim onun root falan atmadim ama orjinalden rootluysa bilemem söylediğin doğru olabilir belki ama tablet rootsuz görünüyordu

ags2002

ags2002

Üye
tabletin markasi mobee net 7 1200 dü

bunu eskitti sindi Piranha aldim onu eskitiyor :-)

• Beğen
Tepkiler: The Shadow

Üst Alt