videolardan mp3 formatında ses almak

Konu, 'Cep İçin PC Programları' kısmında sonbela tarafından paylaşıldı. Okunma: 88741 | Cevaplanma: 101

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

1. FREE 3GP VİDEO CONVERTER < Resmi açmak için tıklayın >
    ewet yanlış duymadınız asıl program 3gp yi avi ye cevirmeye yarıyor fakat sesini ayırmak istediginiz filmi videoyu formatı ne olursa olsun yanlız secerken all files secenegiyle secin daha sonra orjinalde avi olarak ayarlanmıs bir kutucuk goreceksiniz burdan mp3 olarak degiştirdiginizde dogal olarak sadece sesi kaydediyor.. beklenen ilgi veya pek bilmeyenler olursa resimli anlatım yada acıklamalarda bulunurum fakat özelden cevap vermem:sn:

2. özür dilerim link eklemeyi unutmusum

işte download linki

http://www.gezginler.net/modules/mydownloads/visit.php?lid=4517

3. güzel paylaşım için teşekkürler...
  4. emeğine sağlık teşekkürler
  5. saool cok işime yaradı kardes teşekkürler güzel program
  6. Eyvallah
  7. tenko dostum çoh yaxii
  8. eyvallah kardes emegıne saglık
  9. Paylaşım İçin Sağol SonBela...:oke:
  10. Eyvallah
    bu arada bunu bir cok ses dosyasının formatını degiştirmek kalitesini düşürmek arttırmak gibi işlerdede kullanılıyor bu programın acıklamasında bunlardan bahsedilmemiş ama ben bu sekilde verdim cunku kullandım ve olmassa olmazlarımdan biri oldu bu program benm için özellikle you tube videolarının seslerini mp3 olarak kaydedebiliyorsunuz o yönden güzel birde bizim kullandıgımız programlarda cıkan ses formatları cok degişik au,ogg,wma vs bunları bile mp3e cevire biliyorum
  11. teşekürler kardeş
  12. paylaşım için sağol
  13. tşk hayırlı teskereler
  14. amin teşekkürler sagolasın dostum
  15. emge saygı teşekkür aderim
  16. Arkadaşlar ben, Trim video dediğimde bçyle bir hata alıyorum. Önceden olmuyordu.
    Burada başka bir program öneriyor, ama onda da bu hata'yı alıyorum. Ne yapmalıyım?
    < Resmi açmak için tıklayın >
  17. hocam şu işi daha açık bi şekilde anlatabilir misin. trim video dediğimde ben de ilker arkadaşın karşılaştığı hatayla karşılaştım. convert diyince de işe yaramıyor. youtube videolarını hiçbir formatta indirmiyor. acil cevap yazarsan sevinirim. çok işime yarıcak bu program
  18. saol dostum
  19. teşekkür ederim....
  20. Emeğine sağLık kardeş..
    yaLnız benim aradığım program bu değiL. Bana Nette izLediğimiz videonun sesini aLmak için bir Program Lazım BiLen varmı?
    iLgiLenirse seWinirim
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Konu ile alakalı site aramaları:

1. videodan ses alma