Video Küçültme Programı VirtualDub 1.9.9 {Resimli Anlatım}

Konu, 'PC-Program Makaleleri' kısmında TheHoc tarafından paylaşıldı. Okunma: 26901 | Cevaplanma: 20

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

1. Bu program En çok fraps kullanan kişilere yarıyacak.Çünkü Fraps ile çekilen videoların boyutu 1GB ı aşıyor.Fraps dışında ki diğer videoları da 2 mb ye kadar düşürebilirsiniz ki 1GB lık video 30MB a kadar düşebiliyor.

1-VirtualDub'u açın ve video ekleyin.
    < Resmi açmak için tıklayın >

2-Videomuz 1.04GB değerinde!

3-Video kaydettikten sonra video bölümüne gelip "COMPRESSİON" kısmına tıklayın.

4-Bu bölüme girdikten sonra "Divx MPEG-4 Low Motion"Kısmına tıklıyıp ok a tıklıyoruz.(Bazılarında Divx MPEG-4 Low Motion Olmayabilir.Bu yüzden size konunun sonunda ACE Mega Codcs Pack vericem.Bununla açamadığınız video kalmıyacak.)

5-Daha sonra F7 tuşuna basıp kaydediyoruz..NOT:Aynı yere kaydederseniz video ismini değiştirin çünkü video yu program kullandığı için daynısıyla değiştiremezsiniz.

6-Kaydet butonuna bastıktan sonra karşınıza küçük bir pencre çıkacaktır.Bu pencere de yüklendikten sonra kendiliğinden kapanacaktır.Kapanınca videoyu kaydettiğiniz yerde küçülmüş durumda bulabilirsiniz:ehe

7-Artık videomuz 30MB a yakın bir değerdedir.Tepe teepe kullanın!:ehe

VirtualDub1.9.9

CodecPack

:bigstar:Lütfen Bir Teşkkürü Esirgemeyin!:bigstar:

seyhan1, bjk20082009, jejep ve 7 kişi daha bunu beğendi.

2. Çok teşekkürler Qnurcan çok işime yaradı sayende pcdeki videoları n boyutunu azaltıp flash diske koydum.Hem diğer bir güzelliği mesela facebook en fazla 1024 MB alıo bnm frapsla çektiğim oyun videosunu da küçültüp faceye koydum:eheArkadaşlar herkese tavsiye ederim manyak bi program.Bideresimli anlatım çok güzel olmuş...

Sırf tşkr için kaydoldum..Bunuda söliim

3. Bir şey değil Ne demek Her Zaman:naughty:

4. Güzel anlatım , eline sağlık. :oke:

TheHoc bunu beğendi.
  5. Teşkkürler Başka paylaşımlar için çalışıyorum :bigstar:

6. saol kardeş makbule geçtii

7. teşşekür ederim

8. paylaşım için teşekkürler :oke:

9. ama ben denedim olmadı.diwx low motion yazmıyor başka kelimeler yazıyor 30 mblik bi dosayı küçültecektim diwx yazan yere tıkladım. f7 bastım sonra resimde gösterilen belgelerime kaydet dosyası gibi değil daha değişik dosya çıkıp kaydet dedi ve kaydettim ama hani nerde boyult küçükme seçeneği yokki nasıl küçülteceğiz birşey anlamadım.byultu seçebileceğimiz bir seçenek yokki

10. Ellerine Sağlık :)

11. tskrl

--------------- Ekleme ---------------

kkbkbkbkbkbkbbbıb

12. teşekkür ederim

13. link ölü

14. Her iki link te çalışıyor.

15. Sana Codec pack lazım O da konunun içinde zaten var. İkinci linke dikkatıni çekerim.:megafon:

Codec Pack

16. QnUrCaN paylaşım için saol da frapsta çektiğimiz birçok video toplanıp bi video haline nasıl geliyo bilen varmı???

17. Bunu yapmak kadar kolay bi şey yok bence. Windows movie maker dan bile yapabilirsin. İstersen sana Resimli Anlatım olarak konu açıyım. :naughty:

18. güzel program saolun...)

19. :oke:

20. paylaşım için teşekkürler :oke:

Link werirmisin...????

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.