Video Kaydetme Programı öneri

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
>xGhostx<

>xGhostx<

Üye
Video Kaydetme Programı öneri
Herkese merhabalar, iyi forumlar.
Öneri istediğim konu o kaydetme programı.Konuları inceledim Camstudio'yu gördüm fakat yinede sormak istedim.
Genellikle oyun oynarken video kaydetmek istiyorum.Daha önceden Fraps'ı denemiştim fakat 3 dakikalık videoda 3.5 GB yer kaplıyordu.Render gibi şeyleri deneyerek boyutu küçülttüm.Ama bu olay beni sıkmıştı bende size danışayım dedim.
Başka önerebileceğiniz kasmadan, güzel kalitede (donuk, büzük değil), dıştan(skype gibi) içten(benim sesim) ve oyun sesini kaydedebilecek, fazla yer kaplamadan sorunsuz video kaydedebilecek bir program istiyorum.

Kaydediceğim oyunlar: Minecraft, Sleeping Dogs, Saints Row The Third, Gta IV, Just cause 2, Sims 3 gibi oyunlardır.

Bilgisayar özelliklerim;

Marka: Dell
Model: Insprion 5010
İşlemci: Intel Core i3 370M @ 2400 MHz (2.4 gHz)
İşletim Sistemi: Windows 7 Professional 32 bit
Ram: 2048 MB (1 x 2048 DDR3-SDRAM )

Ekran Kartı: ATI Mobility Radeon HD 5400 Series (1 gb)
HDD: 500 GB Toshiba

Şimdiden herkese teşekkürler...

ecel54

ecel54

Üye
bandicam

>xGhostx<

>xGhostx<

Üye

ekran video'su alır :D. indir yükle zor bir şey değil dene beğenmezsen sil :)

Derken özellikleri benim istediğim gibi mi anlamında dedim.
Bu arada programı indirip denedim fakat bu program çok reklamcı/paracı bir program bu yüzden sildim.
Yinede teşekkürler.

Ulysseus

Ulysseus

Üye
İnternetten Fraps ın sınırsız sürumunu indir. Ayarlrında istersen oyunun sesini kaydeder yada kaydetmezsin aynı anda kendi sesini de kaydedersin küçük ve kolay kullanısli bi programdir. :)

- - - Eklendi - - -

Ayrıca fraps sadece oyunları kaydeder kaydetmek için önce programı sonra oyunu açmalısın :)

>xGhostx<

>xGhostx<

Üye
İnternetten Fraps ın sınırsız sürumunu indir. Ayarlrında istersen oyunun sesini kaydeder yada kaydetmezsin aynı anda kendi sesini de kaydedersin küçük ve kolay kullanısli bi programdir. :)

Ayrıca fraps sadece oyunları kaydeder kaydetmek için önce programı sonra oyunu açmalısın :)

Bende son çağre olarak Frapsı kullandım.Zaten yüklüydü yinede sağ olun

Kayahan14

Kayahan14

Üye
ashampoo snap 4 var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt